List, páska incotherm®

Kupte si plechy, pásky incotherm za výhodnou cenu od společnosti Evek GmbH

Technické specifikace

Vynikající odolnost v redukčních a oxidačních prostředích proti praskání korozí pod napětím a lokalizované důlkové a štěrbinové korozi. Maximální odolnost vůči působení kyselin sírové a fosforečné

Procentuální složení

Ni Cr Mo Si C nečistoty
základ 21–23 2,8-3,2 ≤ 1,4 ≤ 0,01 ≤ 0,01

Nikl dodává slitině tažnost a odolnost proti korozi. Chrom zvyšuje tvrdost, odolnost proti korozi. Přídavek molybdenu dodává slitině zvýšenou odolnost proti důlkové a štěrbinové korozi v chloridových médiích. Přítomnost uhlíku v rozsahu od 0,01 do 0,08 % poskytuje vyšší pevnost při zvýšených teplotách.

Používání

Používá se v chemickém průmyslu, zařízení pro kontrolu znečištění pro ropovody a plynovody. Používá se v zařízeních pro moření, zpracování jaderného paliva, výrobu kyselin a podobná zařízení.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává plechy, pásky Incotherm ve standardních i nestandardních velikostech za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena plechu, pásky Incotherm odpovídá vysoké kvalitě výrobků.

Kupujte, dodavateli

Listy pásky si můžete zakoupit od dodavatele Evek GmbH za přijatelnou cenu. Cena archu a pásky je tvořena na základě evropských výrobních norem. List, pásku Incotherm můžete zakoupit za dostupnou cenu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém dodavatele Evek GmbH.