Měkké magnetické slitiny

Kupte si měkké magnetické slitiny za dostupnou cenu od dodavatele Evek GmbH

Technické specifikace

Vysoká počáteční magnetická permeabilita, zvýšená magnetická permeabilita a zvýšená indukce saturace. Schopnost magnetizovat do nasycení ve slabých polích. Kromě železa obsahují kobalt a nikl. Materiál má indukční koercitivní sílu až 4 kA/m.

Relevantnost

Měkké magnetické materiály jsou široce používány v moderním průmyslu. Používají se pro transformátory, výrobu jader používaných v mikrofonech, výrobu součástí počítačových pamětí, stejně jako magnetické obvody, které jsou určeny pro práci v mořské vodě, magnetické antény a části elektrických strojů.

Zásobování

Dodavatel přesných slitin představuje certifikované výrobky. Technická dokumentace obsahuje veškeré údaje týkající se chemického složení, procenta nečistot, mechanických vlastností přesných plechů. U nás můžete zakoupit jakoukoliv přesnou slitinu za adekvátní cenu. S kvalitou a cenou přesných slitin budete spokojeni. Pro velkoodběratele nabízíme přesné slitiny se slevou.

Osvědčení

Všechny produkty naší společnosti byly certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o složení, mechanické kvalitě a obsahu nečistot.

Nákup, dodavatelská cena

Měkké magnetické slitiny od dodavatele Evek GmbH lze zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně. Stránka odráží cenu a rozsah produktů k dnešnímu dni. Vynikající kvalita produktu a rozumná cena - tvář dodavatele Evek GmbH. Stálí zákazníci mohou nakupovat měkké magnetické slitiny pomocí slevového systému od Evek GmbH. Dodávky se uskutečňují.