síťované proutí

Kupte si tkané pletivo za výhodnou cenu od společnosti Evek GmbH

obecné charakteristiky

Pletené ocelové pletivo, nebo jak tomu mnozí lidé říkají, pletivo "Netting" je vyrobeno tkaním spirál z plochého drátu v souladu s GOST 5336-80 . Propletené spirály by neměly mít mezery nebo brázdy. Základem pro výrobu takové mřížky je nízkouhlíkový drát. Pozinkované pletivo je odolnější než pletivo tepelně neupravené. Díky tomu, že použitý drát má nízkou koncentraci uhlíku, je poměrně pružný a odolný vůči jakékoli deformaci.

Odrůdy

Taková síťka může mít v prvé řadě různý průřez použitého drátu, velikost článků, materiál a typ povlaku. Může mít ochranný PVC povlak, zinkový povlak nebo podobně. Ochranný nátěr výrazně prodlužuje životnost pletiva, zejména při vysoké vlhkosti.

aplikace

• montáž plotů, plotů;
• výběhy pro domácí zvířata a ptáky;
• prosévání písku, štěrku;
• štukatérské práce;
• zpevňování důlních šachet.

Zásobování

Dodáváme certifikovaná tkaná pletiva libovolných parametrů. Technická dokumentace odráží informace o elektrické kvalitě výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti. Při hromadném nákupu lze cenu výrazně snížit. Tento druh materiálu je vždy skladem. Podrobnosti o doručení a cenu lze upřesnit kontaktováním naší nejbližší kanceláře.

Nakupujte za výhodnou cenu

Webová stránka Evek GmbH odráží nejaktuálnější informace o akvizici sítě "Rabitsy" velkoobchodně a maloobchodně, měděné přípojnice dnes. Naši nejlepší manažeři jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikovanou poradenskou pomoc ohledně jakýchkoli aktuálních problémů. Prodáváme jakékoliv kovové výrobky za konkurenceschopnou cenu. Všechny produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Výrobky procházejí ultrazvukovým testem na vady. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.