Šestihranná mosaz

Výroba

GOST 2060–2006 standardizuje výrobu šestihranných tyčí z mosazi jakosti LS59−1, L63 atd. s chemikáliemi. složení podle GOST 15 527−2004. Chem. ovládání normalizuje GOST 24 231-80. Kvalita dlouhých výrobků závisí na způsobu výroby, stavu materiálu a jeho složení. Mosazné šestihrany lze tvarovat za tepla (GOST 2879−88) a za studena (GOST 8560−78). Přesnost výroby v délce a tloušťce může být vysoká, zvýšená, normální. Podle stavu materiálu se vyrábí šestihrany měkké, polotvrdé a tvrdé. Označení. Podle délky: měřená délka (MD); náhodná délka (ND); vícenásobná měřená délka (KD). Zvláštní podmínky: vyrobeno z antimagnetické mosazi (AM); zvýšená plasticita měkká (L); zvýšená plasticita polotuhá látka (F); zvýšená plasticita pevná látka (U); obyčejná plasticita lisovaná (C); zvýšená plasticita lisovaná (C). Šestihrany v cívkách s volným vinutím (BT); v polích uspořádaného vinutí vrstvy po vrstvě (BU).

aplikace

Šestihrany slouží jako přířezy pro výrobu matic, šroubů, ozdobných struktur a tiskových matric, ventilů. Jsou poptávány po konstrukčních dílech a fragmentech zařízení ve stavebnictví, strojírenství, elektrotechnice, vodní elektrárně, stavbě lodí, petrochemii, plynárenství a dalších průmyslových odvětvích.

Šestihranná mosaz L63 měkká, tvrdá, polotvrdá

Průměr, mm Jednotka Cena.
10 kilogram obchodovatelné
12 -«- -«-
14 kilogram -«-
16 -«- obchodovatelné
18 kilogram -«-
20 -«- obchodovatelné
22 kilogram -«-
24 -«- obchodovatelné
třicet kilogram -«-
32 -«- obchodovatelné

Šestihranná mosaz LS59−1 měkká, tvrdá, polotvrdá

Průměr, mm Jednotka Cena.
8 kilogram obchodovatelné
10 -«- -«-
12 kilogram -«-
16 -«- obchodovatelné
20 kilogram -«-
24 -«- obchodovatelné
třicet kilogram -«-
32 -«- obchodovatelné
34 kilogram -«-
36 -«- obchodovatelné
40 kilogram -«-

Výhody

Mosazný šestihran má vysokou odolnost proti korozi, tažnost, odolnost proti opotřebení a vyrobitelnost. Je k dispozici pro tváření za tepla i za studena, snadno se razí, řeže, vrtá, frézuje, páje a snadno svařuje. Má vysokou tepelnou a elektrickou vodivost, dodává výrobkům estetický vzhled a splňuje nejpřísnější hygienické normy. Spolehlivost, výkon při výrazných teplotních rozdílech, snadná instalace - díky tomu je mosazný šestiúhelník žádaný v různých oblastech moderní výroby. Mosaz je relativně levná a materiál se po likvidaci obvykle znovu používá.

Nedostatky

Neplatí pro zvláště pevné a tepelně odolné typy válcovaných výrobků ve srovnání se slitinami železa.

Označení

Způsobem výroby Podle přesnosti Podle délky Speciální výrobní podmínky Podle stavu materiálu

D kreslený (studené rozlišení)

G tvářené za tepla

H je normální;

P zvýšené;

Výška

ND náhodné

KD vícerozměrný;

BT v zátokách.

AV automatický šestiúhelník,

AM antimagnetický šestiúhelník,

Ach s uříznutými konci

H měkká zvýšená plasticita,

Р polotuhá zvýšená plasticita,

Mají solidní vysokou plasticitu,

S lisovanou běžnou plasticitou;

T lisoval zvýšenou plasticitu.

M měkký (žíhaný)

P polotuhá,

T je pevné.

Zásobování

Dodáváme certifikovaný mosazný šestihran. Cena se odvíjí od parametrů a dalších dodacích podmínek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment neželezných polotovarů nejvyšší kvality. Nabízíme mosazný šestiúhelník libovolných parametrů za nejlepší cenu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.