Potrubní armatury z nerezové oceli

Koupit nerezové potrubní fitinky: cena od dodavatele Evek GmbH

obecné charakteristiky

Potrubní armatury se montují na nádrže, potrubí, nádoby. Je určen pro regulaci (rozvod, odstavení, vypouštění, dělení fází, směšování) průtoků pracovních médií (plyn-kapalina, plynná, kapalná, práškové suspenze atd.) změnou průtokové plochy. Hlavními provozními parametry potrubních ventilů jsou tlak (provozní, podmíněný, zkušební), hustota, průchodnost, teplota, odolnost proti korozi, typ pohonu, doba odezvy atd. Pokud zadáte požadavek "potrubní ventily, cena", můžete jistý, že široký Výběr a kvalita odůvodňují investici.

Typy potrubních armatur

- uzavírací armatury potrubí (šoupátko, šoupátko);

- potrubní regulační armatury (baterie, ventil).

Podle principu činnosti jsou ocelové potrubní armatury rozděleny na řízené a autonomní. Katalog potrubních armatur zahrnuje širokou škálu odrůd, které jsou klasifikovány především podle účelu.

Například potrubní uzavírací armatury se používají při uzavírání průtoku pracovních médií se specifickou úrovní těsnosti. Jedná se o průmyslovou potrubní armaturu sloužící k úplnému uzavření průtoku kapalných nebo plynných látek v potrubí. Potrubí slouží k pohybu těchto toků a zajišťuje jim úplnou těsnost v bráně i vůči vnějšímu prostředí. Jedná se o nejoblíbenější typ potrubních armatur.

Armatury pro přívod vody jsou široce používány v inženýrských systémech (zásobování vodou, kanalizace, vytápění) a zahrnují následující zařízení: ventily, kohoutky, elektrické pohony a vrata.

Klapka je potrubní armatura, jejíž cena závisí na výrobci, kde regulační nebo aretační mechanismus má kotoučový tvar a otáčí se podél osy kolmé k ose potrubí.

Ventil je potrubní uzavírací armatura, kde pohyb uzavíracího tělesa probíhá ve směru kolmém ke směru proudění pracovního média. Šoupátka mají výhodu jednoduché konstrukce a nízkého hydraulického odporu. Nevýhodou jsou velké rozměry. Ventil je připevněn k potrubí pomocí přírub, což jsou ploché kroužky s otvory pro svorníky a šrouby. Kulové kohouty jsou alternativou k šoupátkům, jsou zařazeny v katalogu potrubních armatur.

Typy spojovacích potrubí

· přírubové;

tsapkovye;

· spojka;

· svařovaný pro upevnění k potrubí.

Přírubové potrubní tvarovky jsou provedení, kde jsou spojovací trubky vyrovnány s přírubami. Armatury plynovodů mohou být různé konstrukce, instalované na vývodech plynu. Pomocí plynových armatur se provádí vypínání, zapínání, změna objemu, směru a tlaku proudění plynu.

aplikace

Uzavírací ventily se používají k blokování průtoku pracovních médií s určitou úrovní těsnosti. Hlavními spotřebiteli nerezových potrubních armatur jsou stavební a montážní firmy, bytové a komunální služby, vodárny, energetické systémy, průmyslové podniky, potravinářský průmysl atd. Regulační ventily se používají v procesu regulace výkonu pracovních médií, což je se provádí změnou průtoku. Potrubní ventily uzavíracího a regulačního typu kombinují vlastnosti regulačních a uzavíracích ventilů. Vrata našla uplatnění především na dálnicích velkých průměrů ve vodních stavbách.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má na skladě široký sortiment nerezových potrubních tvarovek za nejlepší cenu. Dodáváme velkoobchodně i maloobchodně. Popularita těchto produktů je způsobena obrovskou rozmanitostí a vynikající kvalitou produktů, nízkou cenou. Všechny produkty naší společnosti jsou vyráběny pod plnou kontrolou technologického řetězce, což poskytuje 100% záruku kvality. Jsme připraveni dodat produkty nestandardních parametrů na individuální objednávku. Technologické možnosti ve fázích výroby umožňují realizovat jednotlivé zakázky při absenci požadovaného typu výrobku v základní verzi. Dodací lhůty pro objednávky jsou minimální. Cena se odvíjí od rozsahu dodávky a dalších podmínek prodeje. U velkoobchodních objednávek funguje flexibilní systém slev.