Incoloy DS - 1.4862 - DS plech, kruh, drát, trubka

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
DS 1.4862 N08330 X8NiCrSi38-18 Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Vysoce legovaná žáruvzdorná austenitická ocel. Vyrábí se na bázi železa, niklu a chromu. Navrženo pro dlouhou životnost ve vysokoteplotním a oxidačním prostředí. Měrná hmotnost 8,0 g / cm 3 Měrné teplo 456 J / kg * ° С. Tepelná vodivost.60,5 W/m * °С. Rozsah tání 1370–1400 °С.

Procentuální složení

Ni Cr Si Cu Mo Mn C Ti S Fe
34,5-41 17,0–19 1,9-2,5 ≤0,5 - 0,8-1,5 ≤0,1 ≤0,2 ≤0,03 základ

Odolnost proti korozi

Slitina nepodléhá štěrbinové korozi a koroznímu praskání. Vyznačuje se odolností vůči vlivu vodíku, sirovodíku, chloridových iontů ve vysokých koncentracích.

Svařování

Tato ocel je svařována jak tradičním způsobem, tak plazmovým svařováním a elektronickým svařováním. Při svařování impulsní technologií je preferováno použití ochranného plynu.

Mechanická obnova

Soustružení, vrtání, broušení, frézování.

aplikace

Výroba teplosměnných zařízení, ochranných tepelných clon. Je široce používán při konstrukci jaderných parogenerátorů, potrubí přepravujícího uhlovodíky.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi kruh, drát, trubku, plech Incoloy DS ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s GOST a mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi kruh, drát, trubku, plech Incoloy DS, cena je optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme kruh, drát, trubku, plech Incoloy DS, cena je vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Můžete si objednat pronájem nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu žáruvzdorných austenitických slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.