Nízkolegovaná konstrukční ocel pro svařované konstrukce

Evek GmbH nabízí ke koupi nízkolegovanou konstrukční ocel pro výrobu svařovaných konstrukcí v jakémkoliv rozsahu jakostí a sortimentu. Od výrobce jsou příznivé ceny, je zajištěna rychlá dodávka válcovaných výrobků na libovolné místo určené zákazníkem.

Sloučenina

Nízkolegované konstrukční oceli určené pro výrobu svařovaných konstrukcí se vyrábějí v zemích SNS v souladu s požadavky GOST 5058 . Jejich charakteristické rysy jsou:

  • Nízké procento uhlíku (ne více než 0,15%);
  • Přítomnost manganu v množství 0,8 ... 1,80 %;
  • Omezení nekovových nečistot (fosfor a síra) - ne více než 0,035%;
  • Povinná přítomnost niklu a mědi (ne více než 0,30%).

Množství křemíku se liší v závislosti na jakosti materiálu: od 0,17 ... 0,37 % pro ocel 09G2, do 0,50 ... 0,80 % - pro ocel 09G2S.

Zahraničními analogy stavebních ocelí GOST 5058 jsou: v Evropě - ocel 17Mn4, která se vyrábí v Německu podle norem DIN, a také jakosti oceli A515 / 516 Gr.70, které vyrábí americké ocelářské společnosti.

Evek GmbH nabízí ke koupi nízkolegovanou konstrukční stavební ocel za cenu od výrobce. Dodavatel dbá na přísné dodržování dodávaného sortimentu a jeho rychlé dodání na adresu uvedenou zákazníkem.

Vlastnosti

Nízkolegované konstrukční oceli pro svařované konstrukce mají v závislosti na svém chemickém složení (při běžných teplotách použití) následující mechanické vlastnosti:

  • Mezní pevnost v tahu — 470…670 MPa;
  • Mez kluzu, MPa - 380 ... 520 MPa;
  • Tvrdost podle Brinella - 165 ... 200 HB.

S rostoucí teplotou klesají pevnostní charakteristiky a zvyšuje se schopnost ocelí k plastické deformaci.

Evek GmbH nabízí ke koupi válcované nízkolegované konstrukční oceli pro svařované konstrukce v široké škále jakostí a profilů. Ceny - od výrobce. Dodavatel garantuje rychlé dodání produktů na jakékoli místo určené zákazníkem.