Pro elastické prvky přesné slitiny

Technické specifikace

Přesnými slitinami pro elastické prvky se rozumí oceli s danou úrovní pružnosti, používané v citlivých prvcích provozovaných při teplotách do 350 °C. Slitiny mají jedinečné fyzikální a mechanické vlastnosti (magnetické, elastické, tepelné, elektrické). Tyto materiály patří mezi vysoce legované slitiny, které se vyrábějí na bázi železa, niklu, mědi, niobu, kobaltu. Vyznačují se chemickou přesností. složení, pečlivá výroba a zpracování, minimální přítomnost nečistot. .

aplikace

Výroba citlivých částí zařízení. Vysoce přesné přístroje se stabilní charakteristikou v rozsahu klimatických teplotních rozdílů, senzory, hodinový stroj.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává přesné válcované výrobky pro elastické prvky standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena přesných slitin odpovídá vysoké kvalitě výrobků.

Koupit

Přesné válcované výrobky pro elastické prvky od dodavatele Evek GmbH zakoupíte za přijatelnou cenu. Cena přesných slitin je tvořena na základě evropských výrobních norem. Přesné slitiny si můžete zakoupit za dostupnou cenu velkoobchodně nebo maloobchodně. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.