Plech, kruh, drát KhN56MVTYu - EP199

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
KhN56VMTYu EP199 Dodávka ze skladu, skladem

obecné charakteristiky

Ocel KhN56VMTYU-vd (EP199-vd) je žáruvzdorná slitina na bázi niklu. Kompozice obsahuje 52 - 64 % Ni, 4 % Fe, 19 - 22 % Cr. K dopingu se používá křemík, wolfram, hliník, mangan, molybden, fosfor, síra, titan, bor. Polotovary jsou kovány v teplotním rozsahu od 1170° (na začátku procesu) do 850° (na konci), poté jsou výrobky ochlazovány na vzduchu. Tato ocel je obtížně svařitelná, pro získání vysoce kvalitního spoje je nutné díly předehřát na t ° 200–300 ° C s dodatečným tepelným zpracováním - žíháním po svařování. Upevnění dílů a konstrukčních prvků se provádí ručním obloukovým svařováním elektrodami KTI-762. Konečné tepelné zpracování je nutné, aby mohlo být odstraněno pnutí při svařování.

Procentuální složení (GOST 5632–72)

Si C Mo Mn P S Ni Cr Al W V Fe Ti
≤0,06 ≤0,1 4-6 ≤0,5 ≤0,015 ≤0,015 52,1-64,8 19–22 2,1-2,6 9-11 ≤0,008 ≤4 1,1-1,6

Používání

Bezešvé trubky válcované za tepla, tepelně deformované, za studena válcované jakosti KhN56VMTYu-vd, se používají při stavbě průmyslových potrubí pro odvod horkých plynů a instalaci topných systémů. Jsou počítány na dlouhý provoz při t° cca 650°C. Vyrábí se trubky běžné i zvýšené přesnosti. Používají se také pro výrobu disků, rotorů pracujících ve složitých podmínkách petrochemického strojírenství. Kvality slitiny umožňují vyrábět produkty, které jsou v určitých situacích schopny vydržet zatížení při teplotách až 850 °C. Při t°> 850° se začíná intenzivně tvořit vodní kámen. Takové potrubí lze zařadit do rozvodů drenážních systémů. V souladu s přáním zákazníka může být s různými typy závitů. Velikosti závitů, sortiment trubek jsou standardizovány požadavky GOST. Trubku lze vyrobit s měřenou délkou 4−12 m, nahodilou a vícenásobnou měřenou délkou. V druhém případě se pro každý řez udělá tolerance 5 mm a podélná odchylka velikosti po délce by neměla přesáhnout 10 mm. Elektrosvařované trubky mohou být kruhové a tvarované s pravoúhlým, oválným nebo čtvercovým průřezem. Trubka a kruh z oceli KhN56VMKYU jsou nejoblíbenější válcované výrobky.

Plechy z této oceli se používají jako součásti vysokoteplotních instalací, pro petrochemický průmysl a strojírenství. Dlouhá životnost výrobků je limitována mezní teplotou 850 °C - nad ní začíná aktivní tvorba vodního kamene. Tato ocel se používá k výrobě kotoučů, spojovacích prvků a plochých pružin, které mohou vykonávat práci v obtížných podmínkách.

Zásobování

Všechny prezentované produkty jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má na skladě široký sortiment slitin chrom-železo-nikl. Dodáváme certifikované produkty tuzemských i zahraničních výrobců. Vážíme si času našich zákazníků, proto vždy rádi kvalifikovaně pomůžeme s výběrem. Zkušení konzultanti jsou vám k dispozici. Kvalita výrobků je zaručena přísným dodržováním výrobních norem. Vyřízení objednávky trvá minimálně. Velkoobchodní zákazníci dostávají slevy.