měděná pájka

Relevantnost

Co je měděná pájka a jaké má vlastnosti? Zvažte pájku pro měděné trubky od Kastolin. Skládá se z mědi z 93% a fosforu ze 7%, má teplotu tání 715 - 800 °C. Průměr spojovaných trubek může být až 2 mm. Další pájkou pro měď je pájka Harris 0% měď-fosfor. Používá se pro pájení mědi nebo slitin mědi při vysoké teplotě. Koncentrace přísad v této slitině: 92,9 % mědi až 7,1 % fosforu. Další pájkou pro měď je Chemet SP-6, také měď-fosfor. Tato pájka se používá pro cínový bronz a mosaz. Poměr složek v této slitině je přibližně 6 % fosforu ku 94 % mědi. Práce s touto slitinou by měla být při t ° 760 ° C. Měděná pájka Harris 2% se používá pro vysokoteplotní pájení mědi. Jeho teplota tání je 643 - 788 °C. Taková pájka na měď jako Castolin 5280 2% je účinná pro pájení mědi s přísadou stříbra 2%. Jeho teplota tání je 650–820 °С.

Chemet P-II 2% je zastoupen následujícím složením: měď 92%, fosfor 6% a stříbro 2%. Tato pájka pro měď taje při t° 740°C. Používá se také při pájení slitin cínu a stříbra. Pájka na měděné trubky model Kastolin 5% model 5286 obsahuje 5% stříbra a je vyrobena v Německu. Jeho teplota tání je 650–810 °С. 5% pájka na trubky Harris je vyvinuta v USA a nachází své místo při pájení mosazi, slitin mědi a mědi.

Všestrannější pájkou pro měděné trubky je Castolin 5283, která se používá pro pájení cínového bronzu, mědi a mosazi. Jako další možnost můžete zvážit Harris 15% pájku pro pájení trubek. Složení zde bude následující: stříbro 15 %, fosfor 5 % a měď 80 %.

Je obtížné vybrat požadovanou měděnou pájku z předloženého seznamu, ale stojí za to věnovat čas nákupu přesné pájky, kterou potřebujete. Abyste lépe porozuměli bodu „cena měděné pájky“, měli byste porozumět vlastnostem pájky, která je nezbytná pro konkrétní podmínky instalace. Nákupem vysoce kvalitní měděné pájky klient poskytuje spolehlivé zajištění kvality.

Zásobování

Dodáváme certifikovanou měděnou pájku za nejlepší cenu. Specifikace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu produktů. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH poskytuje svým zákazníkům neomezený výběr nejkvalitnějších výrobků z neželezných kovů za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si vážíte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte online.