Titan třídy 29 - Ti-6Al-4V-0,1Ru kruh, tyč, plech

Koupit kruh, tyč, plech ze slitiny třídy 29: cena od dodavatele Evek GmbH

Procentní třída 29

Živel Obsah prvku (%)
Titan, Ti 88 - 90,9
Hliník, Al 5,5 - 6,5
Vanad, V 3,5 - 4,5
Železo, Fe ≤ 0,25
kyslík, O ≤ 0,13
Ruthenium, Ru 0,080 - 0,14
Carbon, C ≤ 0,080
Dusík, N ≤ 0,030
Vodík, H ≤ 0,015

Pevnostní vlastnosti titanu závisí na přítomnosti nečistot v jeho složení, které se dělí do dvou skupin: 1) intersticiální nečistoty: dusík, kyslík, vodík, uhlík a 2) substituční nečistoty: křemík a železo. Intersticiální nečistoty: mají silnější vliv na vlastnosti titanu - snižují tažnost a zvyšují pevnost. Síla čistého titanu 57 HB může být více než dvojnásobná. Přítomnost kyslíku v koncentraci 0,1–0,5 % má malý vliv na plasticitu, ale již při obsahu 0,7 % kyslíku titan zcela ztrácí schopnost plastické deformace. Dusík zvyšuje pevnost v tahu a zároveň snižuje tažnost.

aplikace

Chemický zpracovatelský průmysl, energetika, vrtná zařízení, stavba lodí, letecký průmysl. Výroba chirurgických nástrojů, sponek, ortopedických čepů a šroubů.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává titan Grade 29 - Ti-6Al-4V-0.1Ru plech, tyč, kruh standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena za plech, lištu, kruh značky Ti-6Al-4V-0.1Ru odpovídá vysoké kvalitě výroby.

Kupujte, dodavateli

Můžete si koupit Titan Grade 29 - Ti-6Al-4V-0.1Ru plech, tyč, kruh od společnosti Evek GmbH za přijatelnou cenu. Cena titanových válcovaných výrobků je tvořena na základě evropských výrobních norem. Titanové válcované výrobky si můžete zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně za dostupnou cenu. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.