Měděná armatura

Relevantnost

Pomocí měděných tvarovek je instalace fragmentů potrubních systémů značně zjednodušena. Takové tvarovky zaručují spolehlivé spojení měděných trubek mezi sebou nebo s jinými fragmenty tvarovek. V prodeji jsou tyto typy měděných tvarovek: spojovací přechody, spojky a oblouky, měděné T-kusy.

Výroba

Měděné tvarovky jsou vyráběny z jakostí M1, M2 nebo M3, jejichž procentuální složení je normalizováno podle GOST 859–2001 . K výrobě se používá pásové svařování, tváření ingotů za tepla nebo za studena. Standardizovaná výroba: GOST R 52 922−2008 - fitinky pro kapilární pájení; Tvarovky GOST R 52 948-2008 pro spojování potrubí lisováním. Vnitřní, koncové a vnější plochy výrobků jsou lehké, čisté, s kovovým leskem. Kování musí být bez ostrých hran, otřepů, prasklin, důlků nebo delaminací.

Měděné přechody se používají ke spojení potrubí různých průměrů. Soustředné spoje mají tvar komolého kužele, zatímco excentrické spoje mají průřez pravoúhlého trojúhelníku. Podle způsobu výroby se přechody dělí na svařované a lisované.

Pájené měděné odpaliště . Forma: třízvonová, jednozvonová, stejnoměrná a přechodná. Materiál: měď jakost M1, Ø od 6 do 108 mm.

Měděné vývody . Forma: dvoutrubková, jednotrubková. Úhel ohybu: 45, 90 a 180 stupňů. Materiál: měď jakosti M1, M2, M3, Ø od 6 do 108 mm.

aplikace

Montáž domovních vodáren, parního vytápění, plynofikace, úpraven vody a kanalizace. Měděné tvarovky jsou relevantní ve stavebnictví, strojírenství, elektroenergetice, bydlení a komunálních službách. Splňují zvýšené požadavky na spolehlivost a pevnost, odolávají vysokému tlaku a proměnlivému zatížení. Pomocí T-kusů se měděné potrubí rozvětvuje libovolným směrem. Redukční T-kusy mají různé průměry průchozích otvorů krku a těla, přičemž u stejných jsou stejné.

Zásobování

Evek GmbH má na skladě široký sortiment měděných tvarovek. Všechny produkty jsou certifikovány. Cena se odvíjí od parametrů produktů a dalších dodacích podmínek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Přijímáme objednávky na výrobky z neželezných slitin za nejlepší cenu.Zprostředkujeme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Nabízíme k prodeji neomezený sortiment měděných tvarovek nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si vážíte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte přes internet.