Stříbrná pájka Prs

Zahraniční značky

Stříbrné pájky jako Rothenberger, Rolot S2 mají složité vícesložkové složení na bázi mědi. obsahují 1,5-2,5% Ag, 5,9-6,5% fosforu, plus legovací přísady jako kadmium, cín a řadu dalších, které zlepšují kvalitu spoje. Teplota tání: 650-810 °C. Používá se pro materiály jako mosaz, měď, bronz. Pro mosaz a bronz se doporučuje pasta tavidla LP5. Ale takové pájky nejsou vhodné pro slitiny železo-nikl, měď-nikl.

Pájky RPS

Nejprodávanější značky jsou: PSR 2, PSR 15, PSR 72, které jsou nejpraktičtější na použití.

Procentuální složení RPS2
Slitina Fe Ag Tak jako sn Pb CD Sb Bi nečistoty
RPS2 ≤0,15 1,7-2,3 --- 29-31 61-64,65 4,5-5,5 --- ≤0,01 ≤0,15

Pájka PSRMTS 37.5 a PSR 2.5 jsou na trhu méně oblíbené. Klasifikace dále dělí pájky RPS na měkké a tvrdé pájky. První jsou obvykle označovány jako ty, jejichž teplota je nižší než 300 ° C. V souladu s tím se tvrdá pájka taví při t ° více než 300 ° C ... Existují technické tabulky pro shodu mezi počtem RPS pájky a teplotou tání. Například pájka PSR 72 má bod tání 780 ° C a pájka PSR 2,5 - 765 ° C. Pájka PSRMTS 37 odkazuje na odrůdy stříbrné pájky. Má teplotu tání asi 692 °C. Lze to tedy připsat tvrdým pájkám.

Procentuální složení RPS2,5
Slitina Fe Ag Tak jako sn Pb CD Sb Bi nečistoty
RPS2.5 ≤0,15 2,2-2,8 --- 5-6 91-92,65 --- --- ≤0,01 ≤0,15

Výhody

Odolávejte vysokým teplotám. Ke spojení mědi s mědí není potřeba žádné tavidlo. Nezpůsobují korozi, nepoškozují životní prostředí, mají zvýšenou tekutost, vysoké deformační charakteristiky a jsou použitelné pro pájecí systémy vystavené značnému mechanickému nebo tepelnému zatížení.

aplikace

Ideální pro kapilární pájení při spojování měděných trubek v systémech studené a teplé vody, systémech zásobování plynem (kapalina, zemní plyn), jakož i pro instalaci chladicích zařízení, klimatizačních systémů a ropovodů. Takové pájky jsou speciálně navrženy pro kapilárně-štěrbinové pájení měděných potrubí bez použití tvarovek.

Pájka HTS

Používá se, když je potřeba provádět práce na hliníku pájením. Umožňuje provádět práci, aniž byste se uchýlili k použití tavidla, což je velmi výhodné. protože hliník je pokryt hustým oxidovým filmem, ale pouze pájka hts 2000 je schopna poskytnout vysoce kvalitní šev. Tato pájka je velmi praktická. Pro nízkoteplotní svařování výrobků z neželezných kovů se používá plynový hořák, např. kyslíko-acetylen, propan nebo MAPP. Dostupnost a snadnost použití z něj činí lídra mezi všemi známými pájkami pro pájení neželezných kovů.

Zásobování

Dodáváme certifikované stříbrné pájky všech značek tuzemských i zahraničních firem. Specifikace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu produktů. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme služby také maloobchodním kupujícím. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment pájek jakékoli značky nejvyšší kvality za nejlepší cenu. Naše sklady se nacházejí na území Evropská unie. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.