Válcovaný dural Din, En

Technické specifikace

Tento standard zná každý, je jednotný a uznávaný v jakékoli zemi. Je založena na certifikovaném systému jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001. Orientace na kvalitu v každé jednotlivé fázi technologického procesu reguluje činnost podniku. Klient tedy v jakémkoli oboru činnosti může počítat s ověřenou kvalitou.

Jak dlouho certifikace existuje?

Ve 20. letech 20. století položil Angličan William E. Demming základy standardizace, která se dále vyvíjela prostřednictvím průmyslové automatizace v 50. a 60. letech 20. století. V roce 1979 vyvinul British Standards Institute (BSI) BS 5750, první de facto normu pro systém managementu kvality a považoval ji za předchůdce řady norem ISO 9000. Na jejím základě byla zavedena a mezinárodně uznávaná moderní řada norem. v roce 1987. Dnes se norma ISO 9001 z této řady stala jednou z nejuznávanějších norem v oblasti managementu kvality. Podle Mezinárodní organizace pro normalizaci bylo do konce roku 2009 vydáno více než 1 milion certifikátů na základě normy ISO 9001 ve více než 170 zemích.

Poskytovatel

Nabízíme nákup duralových válcovaných výrobků Din, En za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi duralovou ocel Din, En, cena je v tomto segmentu dodávek optimální.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí duralové válcované výrobky Din, En, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Kupte si duralové válcované výrobky Din, En ještě dnes. V segmentu neželezných ocelí je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.