Tkaná tantalová síťovina

Technické specifikace

Tantalový kov má cennou kombinaci vysoké emisivity a tepelné odolnosti. Snadno absorbuje plyny a udržuje vakuum v elektrovakuových zařízeních. Žáruvzdorný kovový tantal má takové cenné vlastnosti, jako je tepelná odolnost, tvrdost, tažnost. Jeho hlavní fyzikální parametry:

Molární hmotnost specifická gravitace teplota tání teplo tání
181 g/mol; 16,65 g/cm³ 2996 °C; 24,7 kJ/kg.

Vzor tkaní

Vazba v plátnové a keprové vazbě. Tloušťka drátu 0,05 mm - 0,3 mm.

Používání

Síťový tantal se často používá v energetice, jaderné energetice, ve výrobě přístrojů, průmyslové chemii a. petrochemie, při výrobě umělého hedvábí, .

Slitiny

Nejběžnější slitiny tantalu s niobem, wolframem a molybdenem. Vynikají ve výrobě speciálních materiálů.

Poskytovatel

Dodavatel Evek GmbH nabízí tantalovou tkanou síť, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme ke koupi tantalové tkané pletivo za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy. Kupte si tantalovou tkanou síť ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu moderních válcovaných kovových výrobků.