Zirkonová síťovina

Technické specifikace

Zirkonium je kujný kov odolný proti korozi s bodem tání +1852°C. Jeho hlavní vlastnosti jsou uvedeny níže.

  • odolnost vůči teplu;
  • odolnost proti korozi (včetně mořské vody, zásad a kyselin);
  • kujnost;
  • plastický.

Zirkonium si zachovává své vlastnosti pod vlivem nejen vysokých, ale i kryogenních teplot. Zirkonium jako doplňková složka zlepšuje vlastnosti jakýchkoliv slitin - zvyšuje tepelnou odolnost a usnadňuje technologické zpracování.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi zirkoniové tkané pletivo za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.

Velikost buňky, mm Průměr drátu, mm Přípustná chyba na straně buňky, %
0,4 0,15 +/- 9
1,0 0,25 +/- 9
1.2 0,3 +/- 9
2,0 0,33 +/- 10
2.5 0,36 +/- 10

aplikace

Přístrojové vybavení, medicína, jaderná filtrace toxických látek,

Úložný prostor

Skladují se ve speciálních obalech, v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí zirkoniové tkané pletivo, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Kupte si zirkonovou pleteninu: ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu moderních válcovaných kovových výrobků.