Lití mosazi

Poskytovatel

Nabízíme výkup mosazných odlitků ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi mosazné odlitky, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Relevantnost

Odlévání ztraceného vosku (LVM) - používá se, když je vyžadována vysoká přesnost a kvalita povrchu obrobků; se složitou konfigurací hotového výrobku, například při výrobě lopatek turbín, architektonických a uměleckých dekorativních prvků.

Výroba forem

Přesný model odlitku je vyroben z tavitelného materiálu (parafín, stearin) lisováním do formy. Poté se na modelový blok nanese suspenze a posype se žáruvzdorným materiálem, čímž se nanese několik vrstev žáruvzdorného povlaku, aby se vytvořil hustý povrch skořepinové formy. Po vysušení je blok kalcinován, po kterém jsou skořápky odeslány k nalévání. Hotový vychladlý blok jde do pařezu.

Práce za studena

Mosaz je technologicky velmi vyspělá. Snadná plastická deformace, soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Úložný prostor

Skladováno v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme jakékoliv mosazné výrobky, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.