Bronz, měď, mosaz

Koupit slitiny bronzu, mědi, mosazi: cena od dodavatele Evek GmbH

Měď

Měď je tažný, tvárný, vysoce technologický kov s červenozlatým odstínem, má vysokou elektrickou vodivost a je snadno přizpůsobitelný jakémukoli druhu zpracování.

Možnosti Význam
chemický symbol Cu
Atomová (molární) hmotnost g/mol 63,546
Specifická hmotnost [g/cm3]
8,92
Oxidační stavy 3, 2, 1, 0
Skupenské teplo tání kJ/mol
13.01
Teplota tání t°С 271,4 °С
Teplota varu 2840,15 °K
Elektrický odpor (+20 °C) µOhm m 0,01724-0,018

Bronz

Bronz je slitina na bázi mědi, ve které je hlavní legující složkou cín. Kompozice může obsahovat přísady hliníku, berylia nebo jiných prvků, jako je fosfor, hliník, zinek, olovo. Bronz není slitina mědi se zinkem (v tomto případě se získává mosaz) a slitiny mědi a niklu. Bronz lze vyrobit bez cínu: - jedná se o tzv. hliníkový bronz. Bronzy různých jakostí jsou široce používány moderním strojírenstvím.

Mosaz

Je vytvořen na bázi slitiny 2 kovů: Zn + Cu. V závislosti na složení má mosaz jiný název. Pokud má složení 90% mědi - slitina zvaná tompak - dobrou tažnost a odolnost proti korozi, využívá ji nejen průmysl, ale i konstruktéři. Někdy je složení mosazi legováno jinými kovy, jako je železo, nikl, mangan a další.

Poskytovatel

Nabízíme výkup slitin bronzu, mědi, mosazi za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi bronz, měď, mosaz, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí slitiny bronzu, mědi, mosazi, cena je dána technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Kupte si dnes slitiny bronzu, mědi, mosazi. Evek GmbH je ziskový dodavatel. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.