Cín-olověný bronz

Technické specifikace

Bronz obsahující olovo je měkčí, jeho záběh se zvyšuje se zvyšujícím se obsahem olova. Má vynikající přizpůsobivost v případě selhání mazání.Tento bronz má dobrou difúzní vazbu s ocelovou vložkou; zároveň je velmi odolný vůči rázovému zatížení.

Bratři 8-12

Cín-olovnatý bronz BrOS 8 - 12, který má tvrdost HB 65 - 75, je odolnější proti opotřebení než babbitt. Složení bronzových prstenů navržených pro zatížení 70 MN / m 2 je následující: 7 8 - 8 % Pb; 14 5 - 15 % Sn; 0 3 - 0 35 % Ni; 1 2 - 1 3 % Sb; zbytek je C. Poslední těsnicí prvek a předucpávkový prvek jsou odlity z babbittu.

Segregace

Takový bronz je extrémně náchylný na gravitační segregaci, což vyžaduje použití speciálních opatření při odlévání – disperze, zrychlené chlazení.

Pájení

Používají se pájky s tavidly, které se používají pro pájení cínových bronzů. V tomto případě je třeba pájecí body tavit opatrněji, protože oxidy olova vytvořené na povrchu brání zatékání pájky do mezery.

aplikace

Pouzdra a těsnění pro těžké stroje.

Koeficient tření s mazáním: Koeficient tření bez mazání:
0,011 0,33

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Úložný prostor

Skladováno v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Poskytovatel

Nabízíme výkup cínovo-olověného bronzu za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi cínovo-olověný bronz, cena je v tomto segmentu pronájmu optimální.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí cín-olovnatý bronz, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Kupte si cínový olověný bronz ještě dnes. V segmentu neželezných ocelí je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.