VT20 titanová trubka, drát

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BT20 Dodávka ze skladu, skladem

Charakteristika slitiny VT20

Titanová slitina VT20 (pseudo α-slitina: Ti-6,5Al-1Mo-1V-2Zr) byla vyvinuta společností VIAM v roce 1965. Ve srovnání s VT5−1 se jedná o pevnější plechovou slitinu. Vytvrzení slitiny je dosaženo vyváženým legováním hliníkem, zirkoniem, molybdenem, vanadem. Složení se vyznačuje odolností proti vysokým teplotám, dobře se deformuje za tepla a svařuje jakýmkoli způsobem (včetně jiných slitin titanu), pevnost svarového spoje se rovná pevnosti základního kovu. Jedná se o lehkou slitinu, její hustota je 4,45 g / cm³, teplota tání 980 - 1020 ° C.

Slitina t°P t°N t°K Teplota žíhání
BT20 980° - 1020° 800° 950° 700° - 800°

Tepelná odolnost pseudo α-slitin, zejména VT20, výrazně závisí na rychlosti ochlazování po tepelném zpracování. Největší tepelný odpor poskytuje chlazení určitou střední rychlostí mezi chlazením v peci a ve vodě.

Nedostatky

Díky vysokému obsahu hliníku je technologická plasticita slitiny při tlakovém zpracování nižší než u obdobného stupně OT-4.

aplikace

Výroba dílů a svařovaných sestav dlouhodobě pracujících při t° až 450°C - pro potah křídel, díly trupu letadla, díly motorů s plynovou turbínou. Potrubí VT20 je žádané v lodním stavitelství, průmyslové chemii, kosmické technologii, těžbě ropy a plynu. Díky tepelné odolnosti, korozní odolnosti v agresivním prostředí, spolehlivosti, nepřítomnosti solí a organických usazenin na stěnách po celou dobu životnosti si tyto trubky dlouhodobě zachovávají všechny své kvality deklarované na začátku provozní doby.

Zásobování

Prezentovaná půjčovna značky BT20 je certifikovaná. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Ve skladu firmy Elektrovek-steel jsou výrobky z titanové slitiny vždy k dispozici za nejlepší cenu. Je vytvořen s ohledem na evropské sazby pro neželezné kovy bez zahrnutí dodatečných nákladů. Dodáváme certifikované produkty tuzemských i zahraničních výrobců. Spolupráce s námi přináší řadu výhod. Naši odborníci Vám rádi poradí při nákupu jakýchkoliv slitin, jejichž správný výběr určí výkon a životnost zařízení. Pomůžeme Vám určit nejen optimální parametry produktu, ale také nabídnout nejlepší cenu.