Slitiny niklu

Nakupujte slitiny niklu za přijatelnou cenu od dodavatele Evek GmbH

relevantnost

Čistý nikl bez jakýchkoliv dalších přísad je v odporových uzlech nepostradatelný. Slitiny na bázi niklu mají cenné množství cenných vlastností, které závisí na prvcích obsažených ve složení. Takovými legujícími složkami mohou být chrom, křemík, mangan, molybden, vanad, titan atd. Například měď má nejpozitivnější vliv na celkové vlastnosti výsledné slitiny a rozšiřuje spektrum aplikací pro hotový materiál. Poskytuje materiálu vyšší zpracovatelnost a elektrickou vodivost, protože čistý nikl se vyznačuje netavitelností a značnou odolností. Slitina na bázi niklu a mědi s přídavkem manganu a železa je cupronickel. Je známý jako kov pro výrobu stříbra, ale dnes je také široce používán k vytváření pomocných prvků elektronických zařízení. Slitiny niklu jsou široce používány v takových průmyslových odvětvích, jako jsou:

— loďařský průmysl;

— výroba lékařského vybavení a nástrojů;

— radiotechnika;

- ražba mincí. Tato skutečnost je velmi indikativní, protože vypovídá o hodnotě materiálu a jeho poptávce v ekonomice moderního trhu;

- příbory a nádobí. Podle SNIP jsou slitiny niklu optimální pro použití v domácnosti, protože nevypouštějí škodlivé látky a nekorodují, když jsou vystaveny organickým kyselinám.

důstojnost

— odolnost vůči agresivním faktorům prostředí, které ničí převážnou většinu slitin;

- vysoká odolnost vůči elektrickému proudu střídavého a stejnosměrného typu;

- zvýšené pevnostní vlastnosti;

- tepelná odolnost při teplotních indikátorech maximální přípustné pro tento typ kovu.

Výroba

Výrobní proces je standardizován Státní normou. Slitiny musí přísně vyhovovat normám, což je vyjádřeno přísným procentem složek, které kvalitativně ovlivňují konečný produkt. Podle regulační dokumentace je určen rozsah a zamýšlené využití výhod, kterými jsou žáruvzdorné slitiny niklu vybaveny, což přispívá k získání vysoce kvalitního konečného produktu.

zásobování

Náklady na slitiny niklu závisí na obsahu hlavních a doplňkových složek, jejichž složení se odráží v označení nakupovaného průmyslového produktu. Dnešní ceny niklu jsou stanoveny po sledování reakce spotřebitelského trhu na návrhy výrobců, což má na posuzované hledisko velmi významný vliv.

koupit za konkurenční cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu tepelně odolných materiálů. Dodáváme certifikované výrobky z niklu a jeho slitin. Vážíme si času našich zákazníků, proto jsme vždy připraveni pomoci s nejlepší volbou. Zkušení konzultanti jsou vám k dispozici. Kvalita výrobků je zaručena přísným dodržováním výrobních norem. Vyřízení objednávky trvá minimálně. Velkoobchodní zákazníci dostávají slevy.