Ocelová trubka

Nakupte ocelové trubky za dostupnou cenu od dodavatele Evek GmbH

Při vytváření ocelových trubek pro vytápění se používá vysoce kvalitní uhlíková ocel. To umožňuje, aby trubky byly pevné a tvárné zároveň. Vysoká zpracovatelnost umožňuje snadnou montáž, řezání, svařování, ohýbání nebo použití jiných typů zpracování.

Výhody ocelových trubek

— Nízký teplotní koeficient roztažnosti, který umožňuje uložení ocelových trubek do betonu.

- Dobré vedení tepla. Ale při přívodu studené vody se na potrubí objevuje kondenzace, což vytváří předpoklady pro korozi a zvyšuje vlhkost stěn.

- Odolnost vůči kyslíku, chlorované vodě.

Typy potrubí

— Svařované.

- Bezešvý.

Podle hustoty materiálu:

— Měkký.

— Obyčejný.

- Opevněné.

Obvykle se pro vytápění používají švové trubky, méně často - bezešvé trubky Ø 16, 21 nebo 26 mm. měkký nebo standardní typ.

Nedostatky

- Nízká odolnost proti korozi, která se projevuje po 5-8 letech. Tím dochází k ucpávání kapaliny v systému a zvýšenému tření vody o stěnu potrubí.

- Nízká kapacita ve srovnání s jinými typy potrubí, která se s příchodem koroze ještě snižuje.

— Možnost prasknutí při prudkém zvýšení tlaku.

- Neobvyklý vzhled, který ne vždy splyne s interiérem.

- Vyšší náklady a práce při instalaci nebo opravě.

Dodáváme, že pro zvýšení ochrany proti korozi jsou ocelové trubky potaženy ochrannou vrstvou zinku. Ale pro upevnění takových trubek jsou zapotřebí pozinkované armatury. V případě použití svarového spoje dochází k vyhoření ochranné vrstvy, což vytváří předpoklady pro rozvoj koroze na svarovém spoji.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má na skladě široký sortiment standardních i nestandardních ocelových trubek. Nakupovat můžete, aniž byste opustili kancelář, například přes internet prostřednictvím webových stránek společnosti. Pro nákup stačí zadat objednávku a kliknout na tlačítko "koupit". V případě potřeby vám naši manažeři mohou poradit s aktuálními problémy. Poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Dodací lhůty pro objednávky jsou minimální. Při hromadném odběru jsou poskytovány slevy. Při vytváření ocelových trubek pro vytápění se používá vysoce kvalitní uhlíková ocel. To umožňuje, aby trubky byly pevné a tvárné zároveň. Vysoká zpracovatelnost umožňuje snadnou montáž, řezání, svařování, ohýbání nebo použití jiných typů zpracování.