CuSi3Fe2Zn3 - C65620 tyč, pásek, drát

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
C65620 CuSi3Fe2Zn3 Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Slitina obsahuje až 92% mědi, je legována železem, zinkem, křemíkem.Zvláštností této slitiny je zvýšená měrná pevnost a zlepšené mechanické vlastnosti.

Procentuální složení (Cu 88 - 92 %)

Cu Fe Zn Mn Si nečistoty
základ 2,6-3,3 2,6-3,3 2,6-3,3 ≤0,8 ≤0,5

aplikace

Části čerpadel, kryogenních zařízení a chemických zařízení, odsolovače, ozubená kola, hydraulická pouzdra, příruby a rozdělovače výměníků tepla, svařovaná potrubí, nádrže, míchačky, lodní vrtule.

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění.

Úložný prostor

Skladováno v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi bronzovou pásku, drát, tyč C65620, CuSi3Fe2Zn3 ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi bronzový pás, drát, tyč C65620, CuSi3Fe2Zn3, cena je v tomto válcovaném segmentu optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme bronzovou pásku, drát, tyč C65620, CuSi3Fe2Zn3, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.