o nás

Compliance with delivery terms and conditions

Elektrovek-Stal je velká společnost obchodující s kovy. Sortiment zahrnuje nerezovou ocel, neželezné kovy, niklové oceli, žáruvzdorné a vzácné kovy a samozřejmě trubky. Snažíme se být blíže zákazníkovi. Pro pohodlí našich partnerů jsme zřídili virtuální kanceláře ve Velké Británii, USA a Polsku s přímými telefonními čísly.

Proč jsme vybráni?

  • Sklady výrobků v Německu a na Ukrajině zajišťují nejrychlejší možné dodání.
  • Všechny prodané produkty jsou certifikovány a splňují všechny mezinárodní normy kvality
  • Geografie vývozu zahrnuje více než 20 zemí na 3 kontinentech.

Snažíme se vyvíjet zejména bezešvé trubky z nerezové oceli, legované trubky a speciální kovové trubky. Byla zavedena výroba bezešvých trubek z nerezové oceli malé jakosti. V blízké budoucnosti budeme intenzivně podporovat výrobu a skladování trubek.

Společnost neustále roste a rozvíjí se. Zvyšuje se sortiment ve skladech, skladová dostupnost, počet zaměstnanců a geografie prodeje. Snažíme se neustále zlepšovat, systematizovat a zjednodušovat pracovní procesy. Každý dodavatelský a interní úkol musí být splněn co nejlépe. Nejlepší reklamou jsou přece spokojení zákazníci, partneři a dodavatelé. Snažíme se také spolupracovat s co největším počtem firem a mít jen přátele, nikoliv konkurenty.

Plánujeme vyrůst ve významnou výrobní a obchodní společnost. Toho dosáhneme neustálým zdokonalováním výrobků, jejich zpracováním, zaváděním nových high-tech postupů v dodávkách a špičkovou prací personálu.