Páska

Relevantnost

Nerezová páska se dnes stala nepostradatelnou v moderním průmyslu - ve strojírenství, automobilovém průmyslu, elektrotechnice. Nerezová páska je vysoce pevná, lze ji podrobit svařování a tepelnému zpracování. Domácí nerezová páska se vyrábí v souladu s GOST 4986–79 . Evek GmbH úspěšně prodává nerezové výrobky na tuzemském i zahraničním trhu. Cena nerezové oceli a nerezového pásu závisí na jakosti oceli, jejích spotřebitelských výhodách a dodatečných dodacích podmínkách. V energetice, hutnictví a chemické výrobě jsou důležité slitiny s vysokou tepelnou odolností a odolností vůči agresivnímu prostředí. Plasticita a biologická inertnost nerezové pásky jsou důležité v lékařství, potravinářství a textilním průmyslu.

Klasifikace

Kvalita povrchu Výrobní přesnost Typ zpracování Typ okraje
třídy A, B, C, D, D, E; normální - NT; zvýšená - PT; vysoká přesnost - VT; vysoce kalené - VN; za studena opracované - H; polokalený - PN; měkký - M; broušené - O. neomítané - VUT;

Páska značky 12X18H10T podle GOST 4986-79 je měkká. Dodatečné T. W. stanoví vydání za studena opracované pásky této značky.

Procentuální složení třídy 12H18H10Т (GOST 5632−72)

Slitina C Si Mn Ni Cr P S Ti Fe
12X18H10T ≤0,0,12 ≤0,8 ≤2 9-11 17–19 ≤0,035 ≤0,02 --- základ

V závislosti na účelu může mít páska z nerezové oceli jinou povrchovou úpravu, ne hladkou nebo strukturovanou. Povrch pásu válcovaného za tepla může být tepelně zpracován nebo mořen. Pásy válcované za studena mají matný, zrcadlový nebo leštěný povrch. Nerezová páska může sloužit jako základ pro nerezový roh, složité profily, svařovanou nerezovou trubku.

Výroba

Standardní tloušťka nerezové pásky je 0,1-1 mm a šířka 2-410 mm. Pro lepší plasticitu je páska žíhána, takto žíhaná páska slouží jako základ pro nerezové zvlnění. Domácí nerezová páska je svinutá do rolí o šířce až 410 mm; dovážené nerezové - do šířky 1000 mm, váží více než 100 kg. Nabízíme služby převíjení pásky.

aplikace

Výroba karosářských dílů a příslušenství, pružin, držáků, držáků, výroba složitých profilů leteckým průmyslem. Taková páska se dnes stala základem tepelně odolného nádobí, domácích spotřebičů, dekorativních dílů nábytku, dopravníkových linek. Kromě toho se páska z nerezové oceli používá v následujících odvětvích:

  • chemikálie;
  • jídlo;
  • buničina a papír;
  • farmakologické;
  • .konstrukce.

Nerezová páska se vyznačuje vysokou odolností proti opotřebení, odolností proti působení chlorované vody, chemikáliím.

Zásobování

Dodáváme certifikovanou nerezovou ocel. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení, maximálním podílu nečistot; mechanické vlastnosti. Můžete si u nás objednat velkoobchodně jakékoli produkty pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Nerezová ocel prodávaná společností Evek GmbH odpovídá GOST a mezinárodním normám kvality. Nerezové pásky dodáváme ve standardních i nestandardních velikostech v co nejkratším čase. Vysoká kvalita, dostupné ceny a široká škála produktů definují tvář naší společnosti. Jako náš stálý zákazník můžete počítat se systémem slev. Spolupráce s námi vám pomůže realizovat jakékoli inženýrské nápady. Na vaše objednávky čekáme na webu.