VT1-2 - kruh titanu třídy 4, tyč, plech

Relevantnost

Značka VT1−2 slouží jako základ pro výrobu různých slitin. Zvláštní praktický význam mají boridy titanu, sloučeniny používané v jaderných kotlích ke zpomalení řetězové reakce, kvůli jejich žáruvzdornosti a širokému průřezu záchytu neutronů. Halogenidy, oxidy a silicidy titanu se používají ve vysokoteplotní technologii. Karbidy s vysokou tvrdostí jsou součástí nástrojových slitin používaných jako brusný materiál, břity řezných nástrojů. VT1−2 se dokonale hodí k leštění, barevnému eloxování a dalším metodám zpracování. Používá se při výrobě různých uměleckých výrobků.

Třída slitiny: Klasifikace: Průmyslové použití:
WT1−2 Technický titan Slitina se používá k výrobě polotovarů (pásky, fólie, plechy, pásy, tyče, desky, profily, lisované polotovary, trubky, výkovky, ingoty) deformací.

Procentuální složení slitiny VT1−2 podle GOST 19 807- - 91

Ti C Si H Fe N Ó nečistoty
97,8-99,7 ≤0,1 ≤0,15 ≤0,01 ≤1,5 ≤0,15 ≤0,3 ostatní 0,3

Poznámka: titan je základ; jeho procento je asi 97,8–99,7 %.

Fyzikální vlastnosti (t° 20°C)

Sortiment GOST Např. sv d5 y KCU tepelné zpracování
-
- MPa % % kJ/m2 -
Tyč žíhaná 26492-85 590–930 8 17 250 Žíhání

Označení fyzikálních vlastností:

Popis Označení
— Teplota sběru dat slitiny [stupně] — T
— Modul pružnosti 1. druhu, [MPa] — E
— Koeficient tepelné lineární roztažnosti (při 20°С), [1/deg] -A
— Elektrický odpor [Ohm m] -R
— Specifická hmotnost [g/cm3] -r
— Součinitel tepelné vodivosti [W/(m deg)] -l
— Měrná tepelná kapacita (při 20 °C), [J/(kg deg)] -C

Značení mechanických vlastností:

Popis Označení
— Mez proporcionality (mez kluzu pro trvalou deformaci) [MPa] SVATÝ
— Krátkodobá pevnost [MPa] sv
— Relativní kontrakce [ % ] y
- Prodloužení po přetržení [ % ] d5
— tvrdost podle Brinella, v [MPa] HB
– Rázová houževnatost [kJ / m 2] KCU

Svařitelnost

Označení Popis
omezená svařitelnost — je nutný předehřev až na t° 100−120°С s konečným tepelným zpracováním
žadné limity - bez nutnosti předehřívání a konečné tepelné úpravy
Obtížné svařování — je nutný předehřev až na t° 200–300°С s finálním tepelným zpracováním

Používání

Technický titan VT1−2 slouží jako základ pro nádrže, potrubí, chemické reaktory, čerpadla, armatury atd. výrobky pracující v agresivním prostředí, např. v chemickém inženýrství. VT1-00 se používá pro nátěry ocelových dílů hydrometalurgických zařízení. Použití titanu zvyšuje ziskovost a životnost zařízení, umožňuje optimalizovat technologický proces při hydrometalurgickém zpracování neželezných kovů. Vzhledem k tomu, že je titan biologicky neškodný, stal se vynikajícím materiálem pro potravinářský průmysl i rekonstrukční chirurgii. Pevnost titanu v extrémních chladných podmínkách se zvyšuje při zachování plasticity, což umožňuje jeho použití jako konstrukčního materiálu pro kryogenní technologii.

Zásobování

Prezentovaná ocel třídy VT1−2 je certifikována. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Webová stránka Evek GmbH odráží nejaktuálnější informace o akvizici slitin titanu k dnešnímu dni. Zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu, jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikované poradenství v jakýchkoli aktuálních problémech. Prodáváme polotovary ze vzácných a neželezných výrobků za konkurenceschopnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.