Lana a kabely

Nakupujte lana a kabely za přijatelnou cenu od dodavatele Evek GmbH

Relevantnost

Nerezová lana, nebo se jim také jinak říká - ocelová lana, slouží především jako nosný prvek mnoha strojů a mechanismů určených pro práci v tak moderních průmyslových odvětvích, jako je ropný a plynárenský průmysl, hutnictví, strojírenství, lodě - a letecký průmysl, hornictví, stavebnictví a mnoho dalších.

Výroba a účel

Konstrukce ocelového lana je výrobek vyrobený z kovu (slitina uhlíkové oceli), jehož střed tvoří organické nebo kovové jádro, určitým způsobem zkroucené stočenými prameny stejného typu.

Každý z pramenů je zpravidla šest nebo osm a je reprezentováno určitým počtem tenkých drátů s pružinovými vlastnostmi. Právě oni dodávají lanu pružnost a přebírají zátěž při technologických a mechanických operacích. Počet drátů v těchto pramenech určuje následující parametry ocelového lana: pružnost, měkkost a odolnost. Na počtu pramenů se navíc odvíjí destinace a konečná cena .

Za zmínku stojí další technické vlastnosti lan a kabelů používaných v průmyslu.

Tvar průřezu použitého drátu je většinou kulatý. Pokud jde o tvar průřezu prvků, mohou být uzavřené konstrukce, kruhové nebo třístěnné. Při výrobě ocelových lan se používá nerezový drát, buď nepotažený nebo pozinkovaný. Pozinkované ocelové lano lze použít v různých agresivních podmínkách: střední, tvrdé a extra tvrdé.

Účel ocelových lan je také odlišný: některé značky se používají k přepravě osob a zboží, jiné - pouze zboží. Nákladní lana zahrnují pojezdová lana.

Podle způsobu pokládky se rozlišují lana nekroucená, nekroucená a rovnaná. Ve směru pokládky prvků - levý a pravý směr a z hlediska stupně kroucení - nízkorotační a rotační.

Zvláštní pozornost je věnována materiálu, ze kterého je vyrobeno jádro nerezového kabelu. K jeho výrobě se používají přírodní a syntetické materiály, stejně jako kovy. Jutová, polypropylenová a sisalová jádra jsou široce používána.

Nechybí ani parametry přesnosti, vyvážení, vypočtená hodnota tahových sil a další.

Pokud potřebujete koupit ocelové lano nebo lano, zpravidla není nutné znát všechny tyto parametry. Všechny potřebné informace jsou uvedeny v technickém pasu mechanismu nebo stroje, ve kterém se zdvihací lano používá. Naše společnost Vám nabízí výkup ocelových lan a kabelů pro různé účely za výhodnou cenu .

Zásobování

Dodáváme široký sortiment ocelových lan. Všechny produkty jsou certifikovány. Cena je tvořena s ohledem na evropské sazby kovu bez zahrnutí dodatečných nákladů. Při výrobě ocelových lan se používají pouze materiály nejvyšší kvality. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme výhodné podmínky pro maloobchodní kupující. Naše společnost se vyznačuje vysokou úrovní služeb a efektivitou služeb.

Nakupujte za výhodnou cenu

Válcovaný kov od Evek GmbH odpovídá tuzemským i mezinárodním standardům kvality. Ocelová lana standardních i nestandardních parametrů dodáváme v co nejkratším čase. Všechny produkty naší společnosti jsou vyráběny pod přísnou kontrolou celého technologického řetězce, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Technologické možnosti výroby umožňují výrobu individuálních zakázek při absenci požadovaného typu výrobku v základním provedení. Praktikujeme slevy. Dodání - co nejdříve.