Ti-6Al-6V-2Sn 3,7175 titan kulatá, tyč, plech

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
3.7175 R56620 TiAl6V6Sn2 Dodávka ze skladu, skladem

Procentuální složení Ti-6Al-6V-2Sn ASTM

Ti Al PROTI sn Si Fe Ó C N H nečistoty
Základ 5,5-6,3 5,5-6,3 1,8-2,2 0,06-0,1 0,35-1 ≤0,2 ≤ 0,5 ≤0,04 ≤0,015 ≤0,3

Legování má mnohostranný vliv na kvalitu válcovaného titanu. Vanad zvyšuje pevnost, odolnost proti nárazu a oděru. Hliník zvyšuje vyrobitelnost a měrnou pevnost, cín - zvyšuje rázovou houževnatost. Přítomnost kyslíku v koncentraci 0,1–0,5 % má malý vliv na plasticitu, ale již při obsahu 0,7 % kyslíku titan zcela ztrácí schopnost plastické deformace. Dusík zvyšuje pevnost v tahu a zároveň snižuje tažnost.

Odolnost proti korozi

Únavové zkoušky v korozním prostředí byly provedeny pod klínovým zatížením (WOL), s přítomností průchozích a částečně průchozích trhlin. Byly studovány frekvenční interakce a také vliv poměru orientace napětí. Výsledkem bylo zvýšení rychlosti růstu únavových trhlin s klesající frekvencí. Ve slané vodě, kde při 0,1 Hz rychlost růstu trhlin vzrostla na nejvyšší úroveň, hluboko pod prahem praskání korozí pod napětím.

Dodání, cena

Všechny nabízené produkty jsou certifikované. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a uvádí maximální procento nečistot. Dodavatel Evek GmbH dodává Ti-6Al-6V-2Sn plech, tyč, kruh standardních i nestandardních rozměrů za přijatelnou cenu v co nejkratším čase. Cena titanového plechu, tyče, kruhu odpovídá vysoké kvalitě výrobků.

Kupujte, dodavateli

Můžete si koupit Ti-6Al-6V-2Sn plech, tyč, kruh od společnosti Evek GmbH za přijatelnou cenu. Cena titanových válcovaných výrobků je tvořena na základě evropských výrobních norem. Titanové válcované výrobky si můžete zakoupit velkoobchodně nebo maloobchodně za dostupnou cenu. Stálí zákazníci mohou využít slevový systém od Evek GmbH.