Šestihranný dural

Výroba

GOST 21 488−97 standardizuje výrobu šestihranu z duralu se zvýšenou, normální a vysokou přesností. Nejčastěji používanou slitinou je D16. Složení je normalizováno podle GOST 4784–97 . Kontrola složení - GOST 24 231-80. Duralový šestihran lisovaný za tepla bez tepelné úpravy není dodatečně značen. Kalený a přirozeně stárnutý čtverec je označen - T. Žíhaný s normálním opláštěním je navíc označen A. M. Kalený a přirozeně stárnutý čtverec s normálním pokovením je A. T. Silné pokovení je označeno U,

Dlouhé výrobky by neměly mít na povrchu delaminace, praskliny, nekovové vměstky, stopy oleje nebo skvrny od koroze. Povrch výrobků s běžnou kvalitou povrchové úpravy, matný. Mikrostruktura polotovarů po tepelném zpracování by neměla mít žádné stopy po vypálení. Na konci zpracování je plech testován.

Výhody

Duralový šestihran má nízkou hmotnost, vysokou měrnou pevnost, je snadno zpracovatelný, plastický, dobře se svařuje bodovým svařováním. Po opláštění čistým hliníkem se zlepší odolnost proti korozi. Pro kalení se používá kalení a stárnutí. Deformace za studena dodává materiálu tvrdost. Žíhání zvyšuje plasticitu, usnadňuje zpracování materiálu řezáním.

aplikace

Vzhledem k vysoké měrné pevnosti se duralový šestiúhelník používá při stavbě vysokorychlostní dopravy: vlaky, lodě, dopravní letadla, stavební konstrukce. Takový šestiúhelník je relevantní ve stavebnictví, strojírenství, palivové energii.

Šestihranný dural D16T, D16

</</tbody>>
Strana, mm Cena za kg
10 až 55 obchodovatelné

Zásobování

Evek GmbH má na skladě široký sortiment duralových šestiúhelníků. Všechny polotovary jsou certifikovány. Cena se odvíjí od parametrů a dalších dodacích podmínek. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Přijímáme objednávky na výrobky z neželezných slitin za nejlepší cenu.Zprostředkujeme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Nabízíme k prodeji neomezený sortiment hliníkových slitin, zejména duralové válcované výrobky nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si vážíte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte přes internet.