Kompenzátory

Kupte si kompenzátory za přijatelnou cenu od dodavatele Evek GmbH

obecné charakteristiky

Kompenzátory jsou zařízení, která snižují a tlumí vibrace, tepelné deformace apod. Použití těchto zařízení je způsobeno potřebou minimalizovat vliv nežádoucích jevů při provozu zařízení, vlivy prostředí nebo jiných souvisejících faktorů od namáhání v podpěrách potrubí nebo v potrubí. kovové spoje.

Typy kompenzátorů

V závislosti na provozních parametrech a síle doprovodných faktorů se používají různé kompenzátory. Jedná se o kompenzátory vlnovcové, pryžové, fluoroplastové, čočkové nebo ucpávkové. Při výběru jednoho z nich je nutné vzít v úvahu hlavní parametry: pracovní tlak, teplotu, stav přepravovaných kapalin nebo plynů atd.

Používání

Dnes si nelze představit žádný moderní průmysl bez kompenzátorů. Aktivně se využívají zejména v průmyslové chemii, strojírenství, energetice, celulózo-papírenském a hutním průmyslu.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má na skladě široký sortiment dilatačních spojů. Nabízíme nejvýhodnější podmínky pro velkoobchodní i maloobchodní kupující. Výrobky jsou certifikovány. Vyrábíme kompenzátory dle individuálních výkresů. Cena se odvíjí od použitých materiálů, technické náročnosti provedení a typu spojovacího kování. Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace, internetovou adresu společnosti:. Garantujeme vysokou kvalitu a včasnost dodávek. Na velkoobchodní objednávky je poskytován systém slev.