Titan třídy 21 - Ti-15Mo-2,7Nb-3Al-0,25Si kruhový, tyč, plech

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
R58210 Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Tato jakost patří do skupiny α+β-slitin, obsahuje minimálně 88,5 % Ti, měrná hmotnost 4,44 g/cm3. Optimální provozní teplota je od 0° do +350°C. Obsahuje 6 % hliníku, 4 % vanadu, 0,13 % (maximum) kyslíku. Vyznačuje se zlepšenou tažností a odolností proti praskání s určitým snížením pevnosti ve srovnání s jinými legovanými slitinami titanu. Hliník zpevňuje α+β fázi, vanad stabilizuje β-fázi a brání tvorbě alfa-2 superstruktury v α-fázi. Stárnutí a tvrdnutí zvyšují úroveň pevnosti o 15-20% při zachování poměrně vysoké tažnosti.

Procentuální složení

Ti C Si Fe PROTI Al Ó nečistoty
základ ≤0,1 ≤0,1 ≤0,5 3,8-8,2 4,7-5,2
≤0,13 ≤ 0,3 %

Slitina má vysokou odolnost proti korozi. Kombinuje vysokou vyrobitelnost, odolnost proti opotřebení. Je to široce žádaná slitina, používaná. pro výrobu lisovaných a svařovaných dílů draků letadel, které nenesou značnou zátěž, chemického kování, sportovního vybavení.

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, vrtání.

tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi kruh, tyč, plech Grade 21 ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi kruh, tyč, plech třídy 21, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální

Kupte, příznivá cena

Nabízíme kruh, tyč, plech Grade 21, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu slitin titanu. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.