Bezešvé ocelové potrubí

Technické specifikace

BEZPELOVÁ OCELOVÁ TRUBKA - [bezešvá ocelová trubka] - nemá svar ani jiný spoj, vyrábí se jedním ze způsobů kováním, válcováním, tažením nebo lisováním. Jako výchozí obrobek se používá pevný polotovar bez svarů. Díky tomu je dosaženo vysoké pevnosti výrobku a jeho těsnosti, což je velmi důležité pro dopravu toxických, radioaktivních, výbušných látek potrubím.

Výroba

Bezešvá ocelová trubka je vyrobena z uhlíkatého nebo legovaného materiálu St10, St20, St35, St09G2S a jiných ocelí).

aplikace

Výroba průmyslových okruhů pracujících pod vysokým tlakem, průmyslová chemie, jaderná energetika, vojensko-průmyslový komplex.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi bezešvou ocelovou trubku za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.

Kupte, příznivá cena

Dodavatel Evek GmbH nabízí ocelovou bezešvou trubku, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Kupte si bezešvé ocelové trubky ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu trubek.