Vizmutová pájka

Relevantnost

Vizmutové pájky mají nízký bod tání, proto jsou důležité například při instalaci pojistek a automatických protipožárních instalací. Je třeba mít na paměti, že roztavený vizmut je většinou kovů špatně smáčen, z tohoto důvodu by se při pájení měla používat speciální tavidla nebo před pájením by se mělo použít předběžné pocínování.

Formulář vydání

Drát o průměru 1-1,4 mm, průměr 1,5-5 mm, ingoty, tyče o průměru 8-15 *

aplikace

Vizmutové pájky se používají při pájení automatických protipožárních zařízení a pojistek. Při pájení je třeba používat speciální tavidla nebo pájené plochy před pájením pocínovat.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi vizmutovou pájku ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi vizmutovou pájku, cena je v tomto válcovaném segmentu optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme vizmutovou pájku, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.