Termobimetaly

obecné charakteristiky

Tepelné bimetaly jsou vrstvou pojivových slitin s daným koeficientem tepelné roztažnosti. Mezi aktivní a pasivní vrstvou může být další vrstva. Všechny vrstvy jsou spojeny tepelným zpracováním, dokud nevznikne jeden celek. Princip vzájemného působení prvků je spojen s různými teplotními koeficienty tepelné roztažnosti jednotlivých vrstev.

aplikace

Elektrotechnika, mikroelektronika, automobilový průmysl, měřicí technika, tepelná technika. Termobimetaly se používají tam, kde je potřeba upravit nebo omezit hodnoty závislé na teplotě. Strukturální rozvoj nevyžaduje velké výdaje. Snadná obsluha, spolehlivost, nízké náklady - to jsou hlavní výhody tepelných bimetalů. Jsou žádané u automatických startérů, jističů elektromotorů, časovačů, vyhřívaných autosedaček a zrcátek, teplotních čidel a regulátorů topení.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu termobimetalů. Nakupovat můžete, aniž byste opustili kancelář, například přes internet prostřednictvím webových stránek společnosti. Pro nákup stačí zadat objednávku a kliknout na tlačítko "koupit". V případě potřeby vám naši manažeři mohou poradit s aktuálními problémy. Poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Dodací lhůty pro objednávky jsou minimální. Při hromadném nákupu jsou k dispozici slevy.