35hgs - 35hgs trubka, kruh, tyč

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
35hgs Dodávka ze skladu, skladem

Evek GmbH nabízí ke koupi tyč, kruh, trubku z konstrukční legované oceli jakosti 35HGS nebo 35 hgs. Cena - od výrobce. Dodavatel garantuje plnou shodu s dodávaným sortimentem a také jeho rychlé dodání na adresu uvedenou klientem.

Chemické složení

Středně uhlíková konstrukční legovaná ocel třídy 35KhGS nepatří mezi hlavní oceli specifikované GOST 4543 a vyrábí se v zemích SNS na individuální objednávky. Jemu podobná ocel 35hgs, vyrobená v Polsku podle norem národní normy PN, má následující složení:

Živel Uhlík Křemík Mangan Chrom Nikl Měď Wolfram Molybden
Procento v oceli 0,32…0,4 1.1…1.4 0,8…1,1 1.1…1.4 Ne vyšší než 0,3 Ne vyšší než 0,25 Ne vyšší než 0,2 Ne vyšší než 0,1

Kromě toho je ve složení povolena přítomnost stop titanu a vanadu (ne více než 0,05 %), jakož i přítomnost takových metalurgických nečistot, jako je fosfor (až 0,035 %) a síra až do 0,04 %. ocel.

Evek GmbH nabízí ke koupi trubkové a sypké výrobky ze středněuhlíkových legovaných ocelí 35HGS a 35HGS za výhodnou cenu od výrobce. Plné dodržení rozsahu dodávek je zaručeno. Dodavatel také zajišťuje rychlou dopravu produktů k zákazníkovi.

Vlastnosti a použití

Konstrukční oceli jakosti 35HGS, 35hgs, legované chromem, manganem a křemíkem, se používají při výrobě tlačníků, hřídelí, kluzných ložisek a dalších vysoce zatěžovaných výrobků pro všeobecné strojírenské aplikace, jejichž provozní teplota nepřesahuje 200 0 C. ocel se dobře hodí pro všechny typy kalení tepelného zpracování.

Mechanické vlastnosti uvažovaných ocelí jsou následující:

  • Mez dočasné odolnosti, MPa - 1620;
  • Mez kluzu, MPa - 1280;
  • Relativní prodloužení, % - 9;
  • Relativní zúžení, % - 40.

Evek GmbH nabízí od výrobce k nákupu za výhodnou cenu trubky, kruhy, tyče, které jsou vyrobeny ze středně uhlíkatých legovaných ocelí 35HGS a 35hgs. Dodavatel zajišťuje realizaci rozsahu dodávky válcovaných výrobků, jakož i jejich včasné dodání na adresu určenou spotřebitelem.