Pseudoslitiny mědi a wolframu

Technické specifikace

Vytvořit slitinu mědi s wolframem klasickým způsobem legování kovů je nemožné pro obrovský rozdíl v jejich technologických parametrech. Teplota tání wolframu je 3380 °C, zatímco měď vře při t °2567 °C. Slitina má zvýšenou tepelnou odolnost, odolnost proti opotřebení, odolnost proti vysokému zatížení a vynikající elektrickou vodivost.

Výroba

Vynález se týká práškové metalurgie. Smíchejte wolframový prášek s kalafunou 0,5-1,5% nebo citrátem amonným 0,05-0,15%. Směs se lisuje, výsledný porézní blok se uvede do styku s mědí. Tepelné zpracování se provádí za postupného zvyšování teploty, nejprve ve vakuu, dokud se neodstraní pojivo a roztaví se měď, a poté v argonu na 1360–1410°C. Technickým výsledkem je zvýšení smáčivosti, rovnoměrnosti impregnace. Nevýhodou těchto metod je nutnost dodatečného působení tlaku při slinování, což zvyšuje cenu procesu získávání produktů.

aplikace

Výroba elektrických kontaktů, clon, které chrání před radioaktivním zářením.

Poskytovatel

Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi měď-wolframovou pseudoslitinu, cena je v tomto válcovaném segmentu optimální. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Nabízíme ke koupi měď-wolframovou pseudoslitinu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme měď-wolframovou pseudoslitinu, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu pseudoslitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.