křemíkový bronz

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BrKMts3-1 C65500 CuSi3Mn1 Dodávka ze skladu, skladem

Technické specifikace

Silikonový bronz je součástí podskupiny vysoce pevných bronzů. Kromě křemíku jsou tyto slitiny legovány železem, zinkem a manganem. Dobře deformovaný ve studeném a horkém stavu; mají vysokou pevnost při zvýšených teplotách, dobré kluzné vlastnosti a odolnost proti korozi.

Slitina Cu Pb Si Fe Zn Mn Ni
C65500 základ ≤ 0,005 2,8-3,8 ≤0,8 ≤ 1,5 0,5-1,3 ≤0,6
C65100 základ ≤ 0,005 0,8-2 ≤0,8 ≤ 1,5 ≤0,7 ---

Tyto slitiny jsou podobné křemíkové červené mosazi, ale na rozdíl od mosazi obsahuje křemíkový bronz velmi nízké koncentrace zinku. Silikonové bronzy jsou označeny UNS C47000 - C66100. Slitiny červeného slévárenského křemíku jsou označeny C87300 - C87900.

aplikace

Tenkostěnné odlitky pro velké zatížení, držáky kartáčů, páky, třmeny, koncovky, dříky ventilů, středně pevné odlitky pro všeobecné použití.

Práce za studena

Soustružení, frézování, broušení, vrtání.

Tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění

Úložný prostor

Skladováno v krytých skladech nebo pod přístřeškem, kde je zajištěna dostatečná ochrana proti mechanickému a jinému poškození.

Poskytovatel

Nabízíme ke koupi křemíkový bronz ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi křemíkový bronz, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme křemíkový bronz, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem.