MP35N® - 2,4999 list, kruh, drát

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
R30035 Dodávka ze skladu, skladem

MP35N® - UNS R30035

Jedná se o chromniklovou slitinu legovanou kobaltem a molybdenem s pozoruhodnou kombinací vlastností: vysoká tvrdost, tažnost, pevnost. Odolný proti praskání a štěrbinové korozi. Liší se vysokou korozní odolností v mořské vodě, v roztocích chloridů a minerálních kyselin.

Fyzikální vlastnosti (po žíhání na t°1052°C) pevnost v tahu) Mez kluzu Modul pružnosti (při 230 - 450 °C) Modul ve smyku (při 230 - 450 °C) Relativní prodloužení při přetržení (po zpracování za studena 48 %)
Metrické měřítko 848 MPa 400 MPa 208 GPa 75,8 GPa 12 %

Válcované výrobky představují: kruhové, drátěné, plechy, pásy, plechy, trubky různých průměrů, výkovky, tvarovky a příruby.

Chemické složení:

C Mn P S Si Cr Ni Mo Cu co Cb Ti Al Fe Zr V
20,0 nominální 35,0 nominální 10,0 nominální 35,0 nominální

Zásobování

Všechny prezentované produkty MP35N jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu slitin niklu. Dodáváme certifikované produkty tuzemských i zahraničních výrobců. Naši zaměstnanci na plný úvazek vám vždy rádi poskytnou kvalifikovanou pomoc při výběru válcovaných výrobků. Máme jedny z nejzkušenějších manažerských konzultantů v oboru. Přísné dodržování výrobních standardů, vynikající kvalita produktů a minimální dodací lhůty jsou tváří naší společnosti. Pro stálé zákazníky jsou zavedeny slevy.