Lití mědi

Relevantnost

Odlévání mědi na bázi ztraceného vosku (LCM) - používá se tam, kde je vyžadována vysoká přesnost a kvalita povrchu obrobků; se složitou konfigurací hotového výrobku, například při výrobě lopatek turbín, architektonických a uměleckých dekorativních prvků.

princip LWM

Přesný model odlitku je vyroben z tavitelného materiálu (parafín, stearin) lisováním do formy. Poté se na modelový blok nanese suspenze a posype se žáruvzdorným materiálem, čímž se nanese několik vrstev žáruvzdorného povlaku, aby se vytvořil hustý povrch skořepinové formy. Po vysušení je blok kalcinován, po kterém jsou skořápky odeslány k nalévání. Hotový vychladlý blok jde do pařezu.

Práce za studena

Měď je vysoce technologická. Snadná plastická deformace, soustružení, frézování, broušení, vrtání.

tepelné zpracování

Normalizace, kalení, žíhání, popouštění.

Poskytovatel

Nabízíme výkup měděných odlitků ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do kteréhokoliv města. Plný soulad s mezinárodními standardy kvality. Dodavatel Evek GmbH nabízí ke koupi měděný odlitek, cena je v tomto segmentu válcovaných výrobků optimální.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme jakékoliv měděné výrobky, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. V segmentu neželezných slitin je Evek GmbH ziskovým dodavatelem. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy.