Eurofechral

obecné charakteristiky

Eurofechral má vynikající provozní vlastnosti. významný elektrický odpor - asi 1,3 Ohm mm2 / m, vysoký bod tání + 1450 ° C a redistribuce tekutosti, výjimečná odolnost proti korozi, nízká měrná hmotnost - 7,2 g / cm³ a nízké náklady. Díky hliníku a oxidu chromu se na povrchu slitiny vytvoří silný světle šedý film, který prakticky eliminuje korozi kovu. Tato fólie je výborným izolantem. Porovnáme-li tuto slitinu s nichromem, pak při vysokých teplotách je výhodnější eurofechral. Předoxidace umožňuje zařízení pracovat v redukčních atmosférách.

Procentuální složení eurofechral GST

Slitina C Al Si Ni Cr Mn S R Zr Fe
Eurofechral GST ≤0,05 4,5-5,25 ≤0,6 ≤0,6 19-21 ≤0,5 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,3 základ

Označení

Eurofechral je jednou z nejoblíbenějších značek fechralu. Jeho analogy jsou X23Yu5, X23Yu5T, X15Yu5, Aluchrom 875, Kanthal A1, Resistohm 145, Aluchrom 0. Výrobci mohou uvádět produkty značky, ale musí odkazovat na mezinárodní značení. Než si koupíte fechral, měli byste se seznámit s označením.

TEN - materiál pro trubkové elektrické ohřívače

H - pro topná zařízení

C - pro odporové prvky

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má neomezený sortiment tepelně odolných válcovaných kovových výrobků nejvyšší kvality. Nabízíme eurofechral za nejlepší cenu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte prosím nejbližší kancelář. Kvalifikovaní specialisté poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Cena zboží závisí na parametrech produktů a dodatečných dodacích podmínkách.

Viz také:

Fechral