měděný kruh

Vlastnosti měděného kruhu

Kruh se liší vysokou přizpůsobivostí, je k dispozici pro všechny druhy zpracování, snadno se válcová, lisuje, páje, svařuje. Je provozuschopný v rozsahu teplot od -200°C do +250°C. Vyznačuje se vysokou ziskovostí použití, vynikající elektrickou a tepelnou vodivostí, odolností proti vlhkosti, snadnou instalací, estetickým vzhledem, dodržováním nejpřísnějších hygienických požadavků, možností recyklace a opětovného použití. Snad jedinou nevýhodou je nízká pevnost měděného kruhu ve srovnání s ocelí.

Výroba

Měděné kruhy - tyče kruhového průřezu (GOST 1535−91), jsou vyrobeny z mědi M1, M1p, M2, M2r, MZ, MZr. Chemické složení je normalizováno podle GOST 859 .

Označení měděným kruhem

Podle způsobu výroby Podle přesnosti Podle materiálu Za zvláštních podmínek

D za studena tvarované (tažené);

G tvarované za tepla (lisované)

Ve vysoké

P zvýšené;

N je normální.

M měkký;

P polotuhá;

T je pevné.

AB pro zpracování na automatických strojích;

L měkká zvýšená plasticita

R polotuhá plasticity

Mají pevnou zvýšenou plasticitu.

  • ND náhodná délka;
  • násobek délky KD naměřený;
  • BT v zátokách;

Standardní možnosti kol

Délka (v metrech) Průměr (v mm)
2–5 až 40
14 40 - 80
13 80–100
0,5 - 2 Přes 100

Používání

Měděný kruh slouží jako základ pro nemagnetické díly pro výrobu nástrojů a elektrotechniku (kruh značky M1E), pro kovoobráběcí a strojírenský průmysl. Vysoká odolnost proti korozi činí měděné díly důležitými při stavbě lodí. Často se používá k vytváření fragmentů pouzder a vodivých struktur. Je to jeden z nejlepších materiálů pro výrobu nemagnetických, korozi odolných armatur, vřeten, hřídelí, ventilů atd. pro vodovodní a plynové systémy.

Zásobování

Dodáváme certifikovaný měděný kruh za nejlepší cenu. V technické dokumentaci jsou uvedeny údaje o procentuálním složení a mechanických vlastnostech výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Poskytujeme služby maloobchodním zákazníkům. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Válcované neželezné kovy prodávané společností Evek GmbH splňují GOST a mezinárodní normy kvality. Měděný kruh jakýchkoli značek dodáváme v co nejkratším čase. Vysoká kvalita, dostupné ceny a široká škála produktů definují tvář naší společnosti. Jako náš stálý zákazník můžete počítat se systémem slev. Spolupráce s námi vám pomůže realizovat jakékoli inženýrské nápady. Na vaše objednávky čekáme na webu.