Mřížky z neželezných kovů

Kupte si pletiva z neželezných kovů za výhodnou cenu od společnosti Evek GmbH

V současné době je tkané pletivo oblíbeným a všestranným stavebním materiálem. Používá se téměř ve všech odvětvích a různých typech průmyslových odvětví:
• Ropný průmysl;
• Stavební průmysl;
• Průmysl;
• Zemědělství.
Na základě potřeb zákazníka se vyrábí tkaná síťovina různých typů, např.: keprová, filtrační, s obdélníkovými buňkami, se čtvercovými buňkami, nažka.

Tkané ze síťoviny

Vyrábí se z mosazného, nízkouhlíkového a nerezového drátu nebo polymerních materiálů. Obvykle najdete tkané pletivo s obdélníkovými, čtvercovými a kulatými částmi.

Kovová tkaná síťovina

Vyrábí se z vysoce legované oceli, neželezných kovů a slitin, uhlíkové oceli. Používají se dva druhy drátu: tvrdě opracovaný a žíhaný.

Tkaná ocelová síťovina

Prakticky se neliší od kovového tkaného pletiva, výroba a složení jsou totožné. Kromě základny tvoří kov. Ocelový drát je o něco dražší, ale pevnější.

Tkané drátěné pletivo

Obvyklá šířka pásu je 1000 mm. Vyrábějí se dva druhy tkaní: jednostranný kepr a len. Mřížka slouží k dehydrataci roztoků, čištění plynů a vzduchu.

Nerezová tkaná síťovina

Šířka pásu se pohybuje od 1000 mm do 1500 mm. Při přepravě sítí se navíjejí do role a stahují polyethylenem. Vyrábíme také nerezová pletiva s velikostí oka až 4 mm.

Síťovina tkaná čtvercovými buňkami

Typ vazby v pletivu je plátěný. Velikost buňky od 0,4 do 20 mm. Dodáváno v krabicích předem zabalených v roli. Tyto vlastnosti jsou uvedeny pro tkanou síť. GOST 3826 82 - je zákonem zakázáno měnit technické vlastnosti.

Nerezová tkaná síťovina

Představuje čtvercové buňky nejmenšího prokládání. Vyrobeno z nerezového drátu.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má široký sortiment tkaných sítí ve standardních i nestandardních parametrech. Nakupovat můžete, aniž byste opustili kancelář, například přes internet prostřednictvím webových stránek společnosti. Pro nákup stačí zadat objednávku a kliknout na tlačítko "koupit". V případě potřeby vám naši manažeři mohou poradit s aktuálními problémy. Poskytnou všechny potřebné informace týkající se produktů, cenového rozpětí, podmínek prodeje. Dodací lhůty pro objednávky jsou minimální. Při hromadném odběru jsou poskytovány slevy.