Rohový dural

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
D16 1160 3.1355 AA2024 AlCuMg2 Dodávka ze skladu, skladem

Výroba

GOST 8617-81 a GOST 22 233-2001 standardizují výrobu duralového rohu. Nejčastěji používanou slitinou je D16 (složení je specifikováno v GOST 4784–97 ). Chemická kontrola. složení - podle GOST 24 231-80. Pokovování nebo anodická oxidace může výrazně zvýšit odolnost materiálu proti korozi. Podle poměru stran existují stejné a nestejné rohy. Rohy s policemi různých šířek jsou relevantní při vytváření fragmentů složitého tvaru. Podle stavu materiálu: rohy lisované za tepla nebo bez tepelné úpravy; stejně jako přirozeně stárnoucí a ztvrdlé. Duralový lisovaný roh má světle šedý hladký matný povrch bez vad a cizích inkluzí. Dodávky jsou realizovány jak velkoobchodně, tak maloobchodně.

Výhody

Duralové rohy jsou lehké, mají vysokou měrnou pevnost, snadno se opracovávají, jsou tažné, dobře se svařují bodovým svařováním. Po opláštění čistým hliníkem se zlepší odolnost proti korozi. Pro kalení se používá kalení a stárnutí. Deformace za studena dodává materiálu tvrdost. Žíhání zvyšuje plasticitu, usnadňuje zpracování materiálu řezáním.

aplikace

Vzhledem k vysoké měrné pevnosti se duralové rohy používají při stavbě vysokorychlostní dopravy: vlaky, lodě, dopravní letadla, stavební konstrukce. Takové rohy jsou relevantní ve stavebnictví, strojírenství, palivové energii.

Rohový dural D16

Strana, mm Tloušťka stěny, mm Cena za kg
10x10 1.2 obchodovatelné
45x45 2-3 obchodovatelné

Zásobování

Dodáváme certifikovaný duralový roh ze slitin D16T, D16, D16B, D16AT, D16BT a D16ChT atd. V technické dokumentaci jsou uvedeny údaje o procentuálním složení a výkonu výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Ve skladu firmy Elektrovek-steel jsou kovové výrobky vždy k dispozici za nejlepší cenu. Je vytvořen s ohledem na evropské sazby pro železné a neželezné kovy bez zahrnutí dodatečných nákladů. Dodáváme certifikované produkty tuzemských i zahraničních výrobců. Spolupráce s námi přináší řadu výhod. Naši odborníci Vám rádi poradí při nákupu jakýchkoliv slitin, jejichž správný výběr určí výkon a životnost zařízení. Pomůžeme Vám určit nejen optimální parametry produktu, ale také nabídnout nejlepší cenu.