PT-7M trubka, drát

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
PT-7M Dodávka ze skladu, skladem

Označit. Slitiny značky PT vyvinuté Ústředním výzkumným ústavem KM "Prometey" pro námořní aplikace. Tyto slitiny svým složením neodpovídají slitinám pro letectví a kosmonautiku a obecné aplikace. Písmeno M za číslem slitiny znamená "upraveno".

Technické vlastnosti tyče, drát PT-7M

Polotovar Léčba Pevnost (MPa) Plastičnost δ% KCU J/cm³
tyč Žíhání 500 22 % 80
Drát Stupeň deformace 40 % 840 7 % ---
Drát Stupeň deformace 60 % 900 5 % ---
Drát Stupeň deformace 80 % 950 4 % ---

Teplota žíhání pro tyče, výkovky a výlisky ze slitin PT-7M je 600° - 650°C. Tepelná odolnost výrobků výrazně závisí na rychlosti ochlazování po tepelném zpracování. Největší tepelný odpor poskytuje chlazení střední rychlostí mezi chlazením v peci a ve vodě.

Zásobování

Prodáváme titanové válcované výrobky řady PT za nejlepší ceny. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu slitin titanu. Dodáváme certifikované produkty tuzemských i zahraničních výrobců. Naši zaměstnanci na plný úvazek vám vždy rádi poskytnou kvalifikovanou pomoc při výběru válcovaných výrobků. Máme jedny z nejzkušenějších manažerských konzultantů v oboru. Přísné dodržování výrobních standardů, vynikající kvalita produktů a minimální dodací lhůty jsou tváří naší společnosti. Pro stálé zákazníky jsou zavedeny slevy.