Nerezový kruh

Relevantnost

Nástup nerezové oceli na počátku 20. století pozvedl metalurgii na novou úroveň. Výrobky z nerezové oceli se dnes používají téměř všude – od potravinářského průmyslu při výrobě příborů a žáruvzdorného nádobí až po obranný průmysl.

Výroba a zásobování

Kruh z nerezové oceli se také nazývá tyč z nerezové oceli. Výrobky největšího průměru jsou katalogy označovány jako "přířez" a používají se pro přířezy velkých strojírenských dílů. Podle způsobu výroby může být kruh kalibrován a válcován za tepla, což je vyráběno s vysokou, zvýšenou a běžnou přesností. Kalibrovaný kruh je tažen za studena a válcován za studena. Typicky je nerezový kruh dodáván v libovolné délce 1,5 - 5 m, s průměrem 5 - 270 mm. U Ø do 9 mm se dodávka provádí ve svitku au většího průměru ve stohu rovných segmentů. Obvykle se pro kolo používají jakosti Monel nebo oceli jako 08X18H10T, 12X18H10T-VD, 12X18H10T.

Používání

Kruh značky 10X17H13M2T je vyroben z nerezové nemagnetické oceli. Liší se odolností v nepřátelském prostředí při t ° až 600 °C. Používá se pro výrobu svařovaných konstrukcí v energetickém, celulózo-papírenském, lékařském, potravinářském, ropném a plynárenském, chemickém průmyslu.

Nerezový kruh 12X18H10T se vyznačuje dobrou obrobitelností a plasticitou. Tato slitina je schopna zachovat si své vlastní mechanické a antikorozní vlastnosti při teplotách nad 300 °C a používá se pro výrobu kritických průmyslových dílů v potravinářském a zpracovatelském průmyslu, výrobu armatur, které jsou neustále v kontaktu s mořem nebo chlorovaná voda.

Nerezový kruh 20X23H18 z vysoce legované nerezové oceli se liší tepelnou odolností a odolností proti korozi. Používá se pro části vysokoteplotních instalací s provozními teplotami nad 1000 °C.

Zásobování

Všechny třídy nerezových tyčí jsou nejvyšší kvality. Při dodání je třeba věnovat pozornost tomu, aby na povrchu výrobků nebyly žádné vodní kámen, stopy kontaminace, praskliny nebo delaminace. Přítomnost malých škrábanců, skořápek, stop po protahování je povolena.

Dodací formulář Průměr Tloušťka Šířka Délka
Drát 0,1-16,0 mm v zátoce
Kruh 10-250 mm 1-6 metrů

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH má skladem širokou škálu výrobků z nerezové oceli nejvyšší kvality. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení a vlastnostech oceli, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobků. Výrobky procházejí ultrazvukovým testováním na nepřítomnost drobivosti při smršťování, bublin, prasklin a struskových vměstků. Realizace zakázek - v co nejkratším čase. Velkoobchodní odběratelé dostávají zvýhodněné slevy.