Tkaná titanová síťovina

Poskytovatel

Dodavatel Evek GmbH nabízí tkané titanové pletivo, cena je určena technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Web společnosti zobrazuje informace o nejnovějších produktech.

Technické specifikace

Mechanická pevnost titanu za normální teploty je sice dosti vysoká, ale se zvýšením teploty na 250°C je pevnost téměř poloviční. Situaci zachraňují slitiny titanu, u kterých je tato nevýhoda vyrovnána. Titan má vynikající odolnost proti korozi.

Odolnost proti korozi hubnutí od 1 m2. metrů Skóre v bodech
Výjimečný Méně než 0,001 g 1
Velmi vysoko 0,001 - 0,005 2
0,005 - 0,01 g 3
Odolné materiály 0,01 - 0,05 g 4
0,05 - 0,1 g 5
Uspokojivě odolný 0,1 - 0,3 g 6
Málo odolné 0,3 - 1 g 7
1 až 5 g 8
nestabilní Přes 5 gramů 9

Výjimečná korozní odolnost titanu je způsobena přítomností pasivního oxidového filmu na jeho povrchu, který chrání kov před kontaktem s agresivním činidlem.

Vzor tkaní

Vazba v plátnové a keprové vazbě.

Používání

Titanové pletivo se často používá v elektroenergetice, jaderné energetice, průmyslové chemii a výrobě přístrojů.

Kupte, příznivá cena

Nabízíme ke koupi tkané titanové pletivo za přijatelnou cenu ze specializovaných skladů dodavatele Evek GmbH s dodáním do jakéhokoli města. Je možné objednat výrobky nestandardních parametrů. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů. Včasné doručení zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy. Kupte si tkané titanové pletivo ještě dnes. Evek GmbH je ziskovým dodavatelem v segmentu moderních válcovaných kovových výrobků.