Kobalt 6B®

Slitina kobaltu 6B - UNS R30006

Běžné obchodní názvy: Stellite 6 V®. Jedná se o slitinu na bázi chromkobaltu s výjimečnou odolností proti korozi při vysokých teplotách. Používá se pro lékařské čepele, ventily čerpadel, plunžry, nože, ložiska. Válcované výrobky představují: kruhové, drátěné, plechy, pásy, plechy, trubky různých průměrů, výkovky, tvarovky a příruby.

Chemické složení:

C Mn P S Si Cr Ni Mo Cu co Cb Ti Al Fe W V
0,9-1,4 2,0 2,0 28,0-32,0 3,0 max 1,5 max Zůstatek 3,0 max 3,5-5,5

Zásobování

Všechny 6B chrom-kobaltové produkty jsou certifikovány. Technická dokumentace obsahuje údaje o chemickém složení, maximální procento nečistot; mechanické vlastnosti výrobku. Zajistíme velkoobchodní prodej jakýchkoli polotovarů pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také optimální podmínky pro maloobchodní kupující. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu slitin niklu. Výrobky standardních i nestandardních parametrů dodáváme na individuální objednávku. Všechny produkty jsou certifikovány. Certifikát specifikuje jakost slitiny, výhřevnost, chemické složení, výsledky dodatečných zkoušek. Můžeme velkoobchodně prodávat širokou škálu válcovaných kovových výrobků pro velkosériovou výrobu. Nabízíme také dobré podmínky pro maloobchodní kupující. Vyřízení objednávky trvá minimálně. Velkoobchodní zákazníci dostávají zvýhodněné slevy.