Trubka, kruh, slitina HN68VMTYUK-vd EP693-vd

Mezinárodní analogové

Značka Analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
KhN68VMTYUK EP693 1.6932 28CrS4 Dodávka ze skladu, skladem

Výroba

Ocel KhN68VMTYUK-vd (EP693-vd) se taví v elektrických obloukových pecích. Jde o žáruvzdornou slitinu na bázi niklu (její složení je cca 68 %), na druhém místě z hlediska obsahu je chrom. Slitina je legována takovými kovy, jako je wolfram, molybden, titan, hliník, kobalt. Kování za tepla se provádí při teplotě asi 1150–1180 °C na začátku a minimálně 850 °C na konci procesu. Kalení se provádí na vzduchu nebo ve vodě při teplotách do 1200 °C. Slitina se snadno svařuje, svařování lze provádět jakýmkoliv způsobem. Pro ruční obloukové svařování se používají specializované elektrody OZL-25 a OZL-35.

aplikace

Výroba roštů dopravníkových pecí, válečků štěrbinových pecí pro výpal keramiky. Tato ocel se používá jako konstrukční materiál pro spalovací motory, parní a plynové turbíny a v jaderných kotlích. Potrubí z této oceli může sloužit jako součást hořákového zařízení. Používá se k výrobě krytů termoelektrických měničů, protože. nekontaminuje elektrody termočlánku a zaručuje dobrou ochranu drátu termočlánku v případě provozu v agresivním prostředí a ve škodlivých podmínkách. Potrubí dlouhodobě odolává teplotám kolem 1250-1300°C a má vysokou odolnost proti namáhání při vysokých teplotách.

Odolnost vůči plynové a vzdušné korozi při velmi vysokých teplotách činí použití slitiny v různých topných zařízeních a také v elektrárnách, které vyžadují prvky s vysokými hodnotami odolnosti, relevantní. Legování hliníkem a křemíkem pomáhá odolávat účinkům agresivního prostředí, protože tyto látky při zahřívání vytvářejí na povlaku ochranné filmy - oxidy hliníku, chrómu a další. Trubka této značky se používá pro odvod plynu z průmyslových pecí a jaderných kotlů. Je dosti plastický, díky čemuž je možné postavit potrubní systémy v jakémkoli úhlu. Kov má atraktivní vzhled a nepotřebuje ochranný nátěr.

Nakupujte za nejlepší cenu

Evek GmbH má na skladě širokou škálu produktů XH68VMTYUK-vd standardních i nestandardních parametrů. Ceny jsou určeny technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí vícenákladů. Všechny produkty jsou certifikovány. Potřebné produkty pro velké projekty u nás snadno nakoupíte ve velkém, nabízíme výhodné podmínky i pro maloodběratele. Výrobky jsou vyráběny s přísným dodržováním požadavků technologického procesu, který zaručuje nejvyšší kvalitu, skladované pod přístřeškem nebo v interiéru na ochranu před jakýmkoli poškozením. Podmínky realizace zakázek jsou minimální. Velkoobchodní kupující dostávají slevy.