Pájka hts 2000

Relevantnost

HTS pájka se používá, když je potřeba pájet hliníkové díly. Tato pájka vám umožňuje provádět práci, aniž byste se uchýlili k použití tavidla, což je velmi výhodné pro profesionály. Pájka hts je nová a používá se ke spojování široké škály kovů s hliníkem. Protože hliník má velmi zvláštní vlastnosti, pouze pájka hts 2000 je schopna zajistit šev nejvyšší kvality. Solder hts 2000 jsou velmi pohodlné a oblíbené druhy pájky, protože mohou usnadnit práci s tak obtížným kovem, jako je hliník, potřebujete pouze propanový nebo kyslíkový hořák.

Zásobování

Dodáváme certifikované stříbrné pájky PSR za nejlepší cenu. Specifikace obsahuje údaje o procentuálním složení a výkonu produktů. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb, soulad výrobků s GOST a mezinárodními standardy kvality, rychlý servis jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Evek GmbH poskytuje svým zákazníkům neomezený výběr tavitelných produktů nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Pokud je pro vás těžké si vybrat, jsou vám k dispozici zkušení manažeři, kteří jsou vždy v kontaktu a připraveni poradit. Zadáním objednávky u nás obdržíte certifikované produkty splňující mezinárodní standardy kvality v co nejkratším čase. Pokud si ceníte svého času, kontaktujte naši nejbližší kancelář ještě dnes nebo si objednejte online.