hliníková kolejnice

Výhody

Hliníková lišta se liší zvýšenou plasticitou. tepelná odolnost a odolnost proti korozi. Je nemagnetický, má baktericidní vlastnosti, biologickou inertnost, splňuje nejpřísnější hygienické normy. Je elektricky vodivý, esteticky atraktivní a snese značné statické zatížení. Dnes si bez něj nelze představit stavbu, instalaci, opravy, chladicí zařízení.

aplikace

Ve stavebnictví při výstavbě sklopných regálových fasád (NVF). Slitinová kolejnice AMts (3003) se používá pro opláštění fasád budov: obytných, průmyslových a skladových prostor, celých průmyslových komplexů. Takovou kolejnici lze snadno srolovat, takže lze fasády i zaoblit (minimální průměr - od 500 mm). Rackové podhledy, podhledy GRILLATO jsou široce používány. Takové stropy jsou sestaveny ze slitinové pásky 3005, 3003 a 5052 s ochranným povlakem. Tyto slitiny jsou určeny pro technologii tváření za studena a prefabrikované konstrukce a jsou vysoce odolné vůči korozi. Příhradové stropní buňky Grilyato mohou mít velikosti: od 50x50 mm do 200x200 mm v různých kombinacích. Výška profilu ve tvaru U je nejčastěji buď 40 nebo 50 mm. V designu a architektuře se hliníkový pás používá k výrobě konstrukčních a dekorativních prvků exteriéru a interiéru. Pro potřeby potravinářského a chladicího průmyslu se hliníková páska používá k výrobě chladicích prvků do radiátorů a ledniček. Používá se pro pokládku topných rozvodů, vzduchovodů, topných a klimatizačních systémů.

Zásobování

Dodáváme certifikované hliníkové válcované výrobky jakýchkoliv parametrů. Technická dokumentace obsahuje údaje o procentuálním složení a mechanických vlastnostech výrobků. Je snadné u nás velkoobchodně získat jakékoliv polotovary pro velkosériovou výrobu. Spolupracujeme také s maloobchodními nákupčími. Vysoká úroveň služeb a efektivita služeb jsou tváří naší společnosti.

Nakupujte za výhodnou cenu

Na stránkách Evek GmbH jsou k dnešnímu dni nejaktuálnější informace o nákupu válcovaných výrobků z neželezných slitin. Naši nejlepší manažeři jsou připraveni poskytnout vysoce kvalifikovanou poradenskou pomoc ohledně jakýchkoli aktuálních problémů. Prodáváme polotovary ze vzácných a barevných kovů za výhodnou cenu. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších zařízeních a splňují požadavky mezinárodních norem kvality. Stálým zákazníkům je poskytován systém slev.